Trending

Samsung M24 ekran görüntüsü nasıl alınır (2 yol)

samsung m24 için ekran görüntüsü

Samsung M24, kardeşi Samsung A24’ten biraz daha pahalı olmasına rağmen, Koreli cephaneliğinde ekran görüntüsü almak için tüm fırsatları henüz hayata geçirmedi.

Bununla birlikte, mevcut olanlar tüm kullanıcı kategorileri için yeterli olacaktır ve istenirse üçüncü taraf uygulamaların yardımıyla diğerleri uygulanabilir.


Samsung M24 ekranın ekran görüntüsünü alabileceğinizi herkes bilmiyor, hatta bugüne kadarki en havalı numara.

Arka kapakta çift var demek istiyorum. Bu seçenek Eypel tarafından icat edildi ve zanaatkarlar bu işlevi android’e nasıl aktaracaklarını hemen anladılar, ancak bunun hakkında daha fazlası bir sonraki gönderide.

Ekran düğmeleri

Çoğu Samsung M24 kullanıcısı, ekran görüntüsü almak için düğme seçeneğinden memnun kalacak ve almayanlar için bir geri dönüş seçeneği sunuluyor.

Aşağıdaki bölümde bundan bahsedeceğim ve düğmelere gelince, herhangi bir ayara gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey, daha sessiz ve kapalı seçeneğine hızlı bir tıklama.

m24 üzerindeki düğmeli ekran

Bir kez daha, hızlı bir şekilde kenetleyip serbest bıraktığımızın tam olarak bu olduğunu hatırlatmak istiyorum. Gecikme işe yaramayacak. Hemen bırakmazsanız ya ekran kararacak ya da ses menüsü açılacaktır.

Bu hata birçok kişi tarafından yapılır ve bu yöntemi açıklayanların hiçbiri bu koşuldan bahsetmez — sonuç satırın yorumlarında: yöntem çalışmıyor veya çalışmıyor.

Ekran görüntüsü simgesi

Evet, xiaomi redmi cihazlarda olduğu gibi Samsung M24’te de tek bir ikona tıklayarak ekran görüntüsü almak şüphesiz ilgiyi hak ediyor.

Şu anda kullanamayacaksınız. Yöntem ön ayarlar gerektirir. Bu nedenle içlerinde özel fırsatlar buluyoruz.

özel özellik samsung a24

Ardından hareketlerin koordinasyonuna geçiyoruz.

trafik ihlali samsung a24

Şimdi ek menüyü aktif hale getiriyoruz.

ek menü samsung m24

Bunun ardından ekranda yeni bir ikonun belirdiğini görüyoruz.

simge m24 ekran görüntüsünü al

Üzerine tıklayın ve bir ekran görüntüsü alın.

m24 ekran görüntüsü simgesi

Rozetin kendisi, ortaya çıkmamak ve müdahale etmemek için, taraftaki herhangi bir intikamda sabitlenebilir. Etkinleştirdiğiniz menünün bölümüne sabitlenir. Sadece ona git ve göreceksin.

Samsung m24’te kaydedilen ekran görüntüsü nerede

Telefonunuzda çektiğiniz ekran görüntüsünü bulabileceğiniz birçok yer var. Bu bir sistem klasörü, bir galeri ve Google fotoğrafları …


Fark ne? Yalnızca sistem klasöründen telefona kabloyla bağlı bir bilgisayara aktarabileceğiniz gerçeğiyle.

Galeriden bu şekilde veya Google fotoğraflarından aktarma, PC onları görmeyeceği için hiçbir şekilde çalışmayacaktır.

Ancak dilerseniz galeriden bluetooth ile aktarabilirsiniz, ancak çok sayıda ekran görüntüsü varsa, bu seçenekten memnun kalmanız pek olası değildir — uzun süre beklemeniz gerekecek. İyi günler.

Добавить комментарий