Trending

Samsung A74’te ekran görüntüsü nasıl alınır (3 yol)

samsung a74 için ekran görüntüsü

İlk cümleden, Samsung a74 ekran görüntüsü almak için dışarıdan gelenlere göre daha düşük verimlilikte olan kendi yöntemleri olduğunu söylemek istiyorum.

Böylece, sahip olduğunuz gereksiz seçenekleri kullanarak, arka kapağa çift dokunarak samsung A74’te ekran görüntüsü almanız mümkün.


Bu şüphesiz en uygun numaradır. O iPhone’dan göç etti ve artık sizin için mevcut, sadece bu girişte artık onu hatırlamayacağım.

Samsung a74’te ekran görüntüsü almak için egzotik seçenekler bir sonraki girişte tartışılacak ve şimdi yerleşik özelliklerden bahsedelim.

Avuç içi ekran

Avuç içi ile başlayacağım. Samsung a74 avucunuzun kenarı ile kaydırma hilesi uygulayabilirsiniz. Hançerler nasıl yapılacağını gösteremez.

İlgilenenler bu (bu) yazının en altında paylaşacağım videoyu izleyebilirler.

Metinde yalnızca avuç içi kenarının hem soldan sağa hem de tam tersi şekilde hareket ettirilebileceğini söyleyebilirim — hiçbir fark yok.

Kenar ekrana değmelidir. Hareket hızı etkiler mi? Hızlı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Çok yavaş hareket arzu edilmez.

Düğmeli ekran görüntüsü

Düğmelerle fotoğraf çekme seçeneği her telefonda ve Samsung a74 de bir istisna değil, yalnızca akıllı telefona bağlı olarak kombinasyonları her zaman aynı olmuyor.

Dahil ve daha sessiz kullanmanız gerekir. Bu durumda aynı anda sıkıştırmak gerekir.

a74 üzerinde düğmeli ekran

Aksi takdirde, ya ses çubuğu görünür ya da ekran kapanır. Bu durumda bir zorunlu koşul daha vardır.

Her şeyin olabildiğince çabuk yapılması gerekiyor. Burada anlık başarının anahtarıdır, aksi takdirde başarısız da olursunuz.

Ekran görüntüsü simgesi

İşte bugün hakkında yazacağım son yönteme yaklaşıyoruz. Öyleyse, yukarıdaki seçenekler size uymadıysa, gizli numaraya geçelim.

Yöntem iyi — simgeye bir dokunuş ve Samsung a74’teki ekran görüntüsü hazır. Yalnızca ilk aşamada gizli işlevi etkinleştirmeniz gerekir.


Ancak telefonunuzun bir çok gizli özelliği var ve size bunlardan bahsedeceğim ama hepsini birden değil. Bugün sadece ekran görüntülerinden bahsediyoruz.

Bunu yapmak için «dişli» (ayarlar simgesi) üzerine tıklayın. Ardından, ekranı en alta indirin ve kişiye (yeşil) dokunun.

özel özellik samsung a74

Bir sonraki adım koordinasyon ve harekettir.

trafik ihlali samsung a74

Şimdi anahtarı menünün (yardımcı) karşısındaki sağa hareket ettirin.

ek menü samsung a74

Yeni bir simge görünecektir.

simgesi ekran görüntüsü al a74

Ona dokunun ve «Ekran Görüntüsü»nü seçin.

a74'teki simgenin ekran görüntüsü

Bence beni çok iyi anlıyorsun. Şimdi onu önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, başarılı bir işlemi gösteren siyah çubuğa dokunun.


Samsung A74’te kaydedilen ekran görüntüsü nerede? Onu birkaç yerde bulabilirsiniz, ancak en kolay yol galeriyi açmaktır ve orada ilk o olacaktır. İyi günler.

Добавить комментарий