Trending

Samsung A05s Ekran Görüntüsü Almanın En İyi (2 Yolu)

Samsung A05s ekranın 1 ekran görüntüsü

Koreli, Samsung a05s ekranın ekran görüntüsünü almanın birçok yolunu sundu, ancak bir nedenden dolayı bunu avucunun kenarıyla kaçırdı.

Bununla birlikte, tüm insan kategorileri için oldukça yeterli olan şey var. Bir simgeyi, simgeleri, düğmeleri, düğmeleri olmayanları ve hatta sesi kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda hızlı erişim menüsünde Samsung Galaxy telefonu Samsung A05s üzerinde ekran görüntüsü almak için bir simge belirdi.


Böylece kendiniz için en iyi seçeneği seçme şansına sahip olacaksınız. Aşağıda size dört seçenekten bahsedeceğim.

İlk yol

Evrensel olanla başlayalım — Samsung a05s ekranın ekran görüntüsünü almanın en hızlı ve en kolay yolu.

Bunlar tuşlar ama en ulaşılabilir olanı gibi görünse de herkes bunu tercih etmiyor ve geri dönüşle birlikte tuşlar çalışmayı bırakabiliyor.

Özü, sesi azaltmak ve arttırmaktır — aynı zamanda ve hemen serbest bırakmaktır. Bazı kişiler hemen yayınlamadığı için işe yaramadığını yazıyorlar.

Samsung a05s kullanılarak ekran görüntüsü

Aynı anda bastıktan hemen sonra bırakın, her şey yoluna girecektir. Bu yöntemin temel şartı budur.

İkinci yol

İkinci yol olarak Samsung A05s bir simgenin ekran görüntüsünün nasıl alınacağına bakacağız. Bu simge telefonunuzda zaten yerleşiktir.

Ama o görünürde değil. Ağaç işlerinden çıkarılması gerekiyor. Bunu yapmak için ekranı yukarıdan aşağıya doğru iki kez çekin, böylece menü tamamen açılır.

Daha sonra üstteki üç noktaya tıklayın. Bundan sonra değiştirme düğmelerini seçin. Orada “Ekran görüntüsü” simgesini göreceksiniz.

Samsung a05s'deki simgenin ekran görüntüsü

Ona dokunun ve parmağınızı tutun. Daha sonra aşağıya sürükleyin ve alttaki bitti seçeneğine tıklayın. Artık ihtiyacınız olduğunda ekranı çekin, hemen göreceksiniz; ona dokunabilirsiniz, hepsi bu.

Uzun ekran görüntüsü nasıl alınır

Samsung a05s cihazınızda uzun bir ekran görüntüsü almak istiyorsanız öncelikle normal bir ekran görüntüsü almanız gerekir.


Bundan sonra altta bir panel beliriyor ve eğer bulunduğunuz pencere kayıyorsa paneldeki ilk simgeye dokunduğunuzda uzun bir ekran görüntüsü almaya başlayacak.

Pencere kaydırılmazsa böyle bir simge olmayacaktır. Gördüğünüz gibi telefonunuz oldukça akıllı; neyi nerede göstereceğini biliyor.

En az üç yol daha var ama daha fazlasını yazmak istemiyorum. Bunu ayrıca ek menü (simge), kenar çubuğu aracılığıyla ve sesli olarak da yapabilirsiniz. İyi günler

Добавить комментарий