Trending

Parolanızı unuttuysanız samsung galaxy a12 nasıl açılır

 kilitli samsung a12
Şifreyi unuttuysanız samsung galaxy a12 kilidinin nasıl açılacağı işleminin açıklamasına geçmeden önce önemli bir şey söylemek istiyorum.

Bir nüans var — şu anda ne tür bir androidiniz var, çünkü android 10’da kilidini açmak, android 11’de yapılması gerekenden farklı. Aradaki fark, zaten onbirinci sürümdeyseniz, kesinlikle bir PC’ye ihtiyacınız olacak. Mutlaka bir bilgisayar değil.

Bir dizüstü bilgisayar veya netbook olabilir, ancak kesinlikle ihtiyaç duyulur, aksi takdirde ortaya çıkacaktır. Onuncu versiyonda, her şey bir Samsung a12 yapılabilir.


11’e yükselttikten sonra, PC ve Samsung a12 bir kabloyla bağlanması gerekmesi dışında, tüm adımlar temelde aynıdır.

Bunu neden buldukları bilinmiyor, ancak şifreyi unuttuysanız kurtarma moduna geçemeyeceğiniz için farklı şekilde çalışmayacak.

Bu nedenle, yüklü android sürümüne bağlı olarak aşağıdaki eylemler gerçekleştirilir ve her şeyden önce iki düğmeyi basılı tutarız — daha sessiz ve güçlü hale getirir.
 düğmeleri basılı tut
Telefon ekranı kararana kadar düğmeleri basılı tutun. Ekran kapanır kapanmaz, daha sessiz hale getirmek için hemen bırakın ve daha yüksek hale getirmek için hemen basılı.
 dahil etme a12Üç veya dört saniye sonra gücü bırakın, ancak sesi serbest bırakmayın. Kurtarma görünecek, düğmeleri bırakın.
 samsung 12 kilidini aç
Ardından Verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçin. Bunu seçmenin tek bir yolu var — daha sessiz hale getirmek için düğmeyi kullanın.
 eylemi onayla
O zaman seçim sabitlenmelidir. Bu, güç düğmesine basılarak yapılır.
 şifreyi sıfırla
Ayrıca, yine, daha sessiz hale getirmek için düğmeyle, aşağıdaki bir öğeye inmeniz gerekir — fabrika verilerine sıfırlamayı seçin ve güçle düzeltin.
factory data reset
Şimdi her şey düzelene kadar bekleyin — Samsung a12 kilidini açma işlemi tamamlanmadı.


Kurtarma işleminde her şeyin bittiğini gördüğünüzde, «Sistemi şimdi yeniden başlat» seçeneğini seçin ve güce basın.
factory data reset
Tüm şifre sıfırlama. Şimdi her şeyi mağazadan olduğu gibi ayarlamanız gerekiyor. Senkronizasyon daha önce etkinleştirilmişse verilerinizi geri yükleyebilirsiniz. İyi şanlar.

Добавить комментарий