Trending

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsung M54 (3 sposoby)

zrzut ekranu dla Samsunga M54

Chociaż Samsung Galaxy M54 nie jest wyposażony w superszybki chipset, to mimo wszystko możliwe jest natychmiastowe zrobienie zrzutu ekranu.

Zainstalowany w Samsungu m54 Android 13 z OneUI 5 i 8GB RAM pozwala też korzystać z fajnych sposobów.


Wspomnę o nich tylko krótko na końcu tego wpisu, gdyż podam trzy proste i szybkie.

Są w zupełności wystarczające dla wszystkich kategorii właścicieli od małych po starych, choć podejrzewam, że w większości przypadków nabędą je ludzie młodzi.

Ekran z kluczami i dłonią

Zrzut ekranu przycisku lub klawiszy charakteryzuje się najszybszą i najłatwiejszą ze wszystkich wbudowanych opcji oferowanych przez Samsung M54.

Nie bez powodu wspomniałem o „ofertach”, ponieważ masz możliwość zintegrowania własnej funkcji z systemem, ale o tym później.

Aby przyciski naciskać i natychmiast zwalniać ciszej i mocniej. Powtarzam, szybko ściśnij razem i natychmiast zdejmij palce z przycisków, w przeciwnym razie nastąpi awaria.

przyciski ekranowe na m54

Jeśli robisz to dłonią, to nie ma potrzeby używania tutaj takiej prędkości odrzutowej, ale też nie wahaj się — najważniejsze jest narysowanie krawędzi od krawędzi do krawędzi ekranu, bez względu na to, z której strony zaczniesz .

Ikona zrzutu ekranu

Możesz także bardzo szybko zrobić zrzut ekranu ikony w Samsungu M54, ale tylko za drugim razem, ponieważ za pierwszym razem musisz zastosować niewielką korektę.

Musisz aktywować nieco ukryte menu. W ustawieniach otwórz sekcję pod tajemniczą nazwą dostępności.

funkcje specjalne samsunga m54

W drugim kroku przejdź do koordynacji.

wykroczenia drogowe Samsung M54

Teraz druga sekcja będzie po prostu menu, które chcesz aktywować (przesuń suwak w prawo).

dodatkowych menu samsunga m54

Zaraz potem ikona, taka jak logo Windows, pojawi się znikąd.

ikona zrób zrzut ekranu m54

Kliknij na niego i dotknij ikony „Zrzut ekranu”.

ikona zrzutu ekranu na m54

Wszystko. Gratulacje.

Gdzie są przechowywane zrzuty ekranu i fajniejsze metody

Większość ludzi wie, że zrobiony zrzut ekranu można znaleźć w galerii, ale tak naprawdę nie jest tam przechowywany, a jedynie wyświetlany.


Dlatego jeśli potrzebujesz go znaleźć w komputerze podłączonym kablem do telefonu, to nie znajdziesz w nim galerii. Jest przechowywany w folderze systemowym „Zrzuty ekranu”.

Na koniec, zgodnie z obietnicą, kilka słów o stromości. Musisz zainstalować aplikację tap tap z rynku, a następnie lekko stuknąć dwukrotnie tylną okładkę, a ekran zostanie natychmiast zrobiony.

To chyba najwygodniejszy i zarazem najszybszy sposób. Przeniósł się z iPhone’a. To wszystko. Miłego dnia.

Добавить комментарий