Trending

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu M34

zrzut ekranu dla Samsunga M34

Choć Samsung M34 to coś pomiędzy flagowcami telefonów z serii S i F, to jednak Koreańczyk zaimplementował w nim flagowe funkcje dotyczące możliwości wykonania zrzutu ekranu ekranu.

To prawda, że ​​\u200b\u200b„rzemieślnicy z ludu” posunęli się jeszcze dalej i dali Samsungowi M34 możliwość zrobienia zrzutu ekranu poprzez dwukrotne kliknięcie tylnej części obudowy.


Nie będę teraz opisywał tej procedury, choć z pewnością zasługuje ona na uwagę, zwłaszcza dla ciał posiadaczy, którzy nieustannie robią zrzuty ekranu.

Skupię się na opcjach wbudowanych i większość z nich w zupełności wystarczyła. To przyciski, dłoń i po prostu naciśnięcie ikony.

Ekran z przyciskami i dłonią

Zrzut ekranu w Samsungu M34 z przyciskami i krawędzią dłoni ma jeden wspólny warunek — trzeba je zrobić szybko.

Musisz szybko, możesz powiedzieć natychmiast, aby nacisnąć przyciski ON i SILENCE i natychmiast je zwolnić — w przeciwnym razie awaria.

przyciski ekranowe na m34

Przy najmniejszym opóźnieniu lub nie w tym samym czasie ekran wyłączy się lub pojawi się pasek regulacji dźwięku.

Wybierając sposób przesuwania dłoni od krawędzi do krawędzi (nie ma znaczenia, z której strony), prędkość odrzutowca nie jest już wymagana, ale nie powinieneś też używać żółwia.

Ikona zrzutu ekranu

Chcesz robić zrzuty ekranu na Samsung M34 jednym kliknięciem, co niewątpliwie uprości tę procedurę.

Jest to całkowicie możliwe, chociaż nie jest reklamowane, a funkcja wymaga wstępnej konfiguracji. W tym celu interesuje nas sekcja dostępności.

funkcje specjalne samsunga m34

Potem koordynacja.

wykroczenia drogowe Samsung M34

Teraz przesuń przełącznik początkowo ukrytego menu w prawo.

dodatkowych menu samsunga m34

Natychmiast po tym zwróć uwagę na pojawienie się nowej ikony na ekranie.

ikona zrób zrzut ekranu m34

Kliknij na niego i wybierz „Zrzut ekranu”.

ikona zrzutu ekranu na m34

Wszystko. Teraz ikona będzie Ci towarzyszyć wszędzie, abyś mógł skorzystać z jej możliwości i móc nie tylko ją przenosić, ale także naprawiać.

Fajne sposoby robienia zrzutów ekranu

Jak wspomniałem na początku, ci, którzy chcą, mogą robić zrzuty ekranu na Samsungu M34 w sposób, który nie jest dla nas typowy.


Należą do nich stukanie w obudowę od tyłu (w pokrywę) i głos. Nawiasem mówiąc, możesz nawet odbierać połączenia głosowe bez wyciągania telefonu z kieszeni (już o tym pisałem).

W pierwszym przypadku (podwójne stuknięcie) będziesz musiał zainstalować aplikację z rynku Google o nazwie — tap tap.

Druga metoda jest realizowana za pomocą Asystenta Google lub asystenta głosowego Bixby, chociaż stukanie jest dla mnie osobiście wygodniejsze, ponieważ w pierwszym przypadku musisz najpierw zadzwonić do asystenta dźwięku. Miłego dnia.

Добавить комментарий