Trending

Jak utworzyć drugą przestrzeń na Samsungu

sekunda spacji na Samsungu A51

To chyba jedyny wpis jak stworzyć drugą spację na Samsungu a51, a12, a32, a52, a50, s21, s22, a22, a53, s23, a71, s10, tab 8a, a5, a54.

Jednocześnie będzie to nie tylko okazja do dodania klonu aplikacji, o której pisze się i pokazuje w innych zasobach Internetu.

Możesz włączyć pełną drugą przestrzeń w dowolnym telefonie Samsung — innymi słowy, zdobądź dwa smartfony w jednym telefonie.


Ta funkcja jest dobrze zaimplementowana w Xiaomi, ale Koreańczyk nie doprowadził jej do perfekcji, więc trzeba to poprawić samodzielnie.

Dlatego początkowo nie będzie można znaleźć drugiego obszaru roboczego na Samsungu. Będziesz musiał zainstalować aplikację.

Klikając na link, znajdziesz różne opcje instalacji — możesz ze sklepu Google (Play Market) lub samodzielnie i dowiedzieć się, jak nazywa się druga aplikacja kosmiczna na Samsungu.

Jak włączyć drugą spację w Samsungu

Aby zrobić drugie miejsce na Samsungu a51, a12, a32, a52, a50, s21, s22, a22, a53, s23, a71, s10, tab 8a, a5, a54, najpierw zainstaluj aplikację.

Aplikacja nazywa się „dual workspace”. Innymi słowy to chyba tylko jedna rzecz (innych nie znalazłem).

pozwalają otworzyć 2 przestrzeń roboczą na a12

Cała reszta pozwala jedynie na zainstalowanie 2 identycznych aplikacji, które można zaimplementować za pomocą wbudowanych narzędzi samego telefonu Samsung.

Następnie (przy pierwszym uruchomieniu) dotknij parametru „Zezwalaj” (jeśli przypadkowo kliknąłeś, aby zabronić, powtórz).

Teraz dotknij przycisku na białym tle „Utwórz działającą aplikację…”. Poniżej znajduje się również przycisk do innych aplikacji, ale nie mają one nic wspólnego z naszym tematem.

utwórz drugą przestrzeń na a32

Następnie poczekaj minutę lub dwie, aż utworzenie drugiego miejsca zostanie zakończone. Dowodem, że wszystko jest gotowe i można je otworzyć, będzie pojawienie się w prawym dolnym rogu niebieskiego przycisku „Dalej”.

kontynuuj instalację na Samsungu S22

Kliknij na to. Następnie zaakceptuj „Warunki użytkowania”.

zaakceptuj warunki korzystania z a50

Na koniec kliknij przycisk „OK”.

naciśnij OK na s21

Wszystko. Następnie, jeśli zainstalowałeś aplikację z rynku, zwykle ją zobaczysz. Zamknij wszystkie okna, a kiedy przejdziesz do menu aplikacji, zobaczysz 2 spacje.

dwa komputery stacjonarne dla Samsunga A52

To pierwsze nazywa się osobistym, a drugie pracą, chociaż w rzeczywistości są one identyczne, wystarczy założyć nowe konto dla nowego (można też skorzystać z tego na pierwszym).


Bez niego nie będziesz mógł zainstalować aplikacji z marketu. Możesz tam także przenieść kontakty i tak dalej. Jednym słowem dalszych trudności nie ma. Miłego dnia.

Добавить комментарий