Trending

3 sposoby zrobić zrzut ekranu na samsung galaxy M53 5G

zrzut ekranu dla samsung m53

Nie pomyliłeś się z telefonem Samsung M53. Ma wiele zalet, z których jedną jest wiele sposobów na zrobienie zrzutu ekranu.

Chociaż Korets odszedł od praktyki umieszczania baterii o pojemności 7000 mAh w telefonach z serii M, nie pożałujesz, że go wybrałeś.


Wielu osobom nie spodoba się brak przewodowego wyjścia słuchawkowego i brak radia FM, ale już niedługo wszystkie smartfony będą bez tych dodatków.

Jeśli chodzi o to, jak zrobić zrzut ekranu w Samsungu M53, pokażę 3 sposoby, chociaż w rzeczywistości jest ich znacznie więcej, na przykład tylko głosem.

Zrzut ekranu z przyciskami na m53

Zacznijmy od przycisków. Ten stał się już klasykiem. Jest używany najczęściej, ale wielu nie lubi tej metody.

Więc porozmawiam o innych poniżej. Jeśli chodzi o przyciski, chodzi o to, aby jednocześnie przytrzymać dwa: „Power” i „Make Quieter”.

przyciski zrzutu ekranu na m53

Tylko ja już widzę, że nie każdemu się to udaje, ale dzieje się tak przez to, że trzeba jak najszybciej zacisnąć i zwolnić.

Jednym słowem, zrób «NATYCHMIAST». Wtedy odniesiesz sukces, ale zwlekaj, wtedy zaczną się parametry ponownego uruchamiania lub zamykania.

Zrzut ekranu krawędzią dłoni

Jeśli wcześniej w telefonach trzeba było włączyć opcję robienia zrzutu ekranu krawędzią dłoni, to w Samsungu M53 nie trzeba nic robić.

Ta funkcja jest domyślnie włączona. Wszystko, co musisz zrobić, to narysować krawędź od krawędzi do krawędzi ekranu bez odrywania krawędzi.

Ale nie musisz robić tego szybko. Spokojnie połóż krawędź dłoni po prawej lub lewej stronie i powoli rozciągnij się po ekranie.

Możesz nawet bardzo powoli, ale w każdym razie lepiej samemu poeksperymentować i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Ikona zrzutu ekranu

Najciekawszy jest sposób wykonania zrzutu ekranu na Samsungu M53 z ikoną. Jest nawet trochę ukryty, więc musisz go najpierw aktywować.


Aby to zrobić, przejdź do ustawień i przewiń ekran w poszukiwaniu sekcji „Dostępność”. Następnie udając się tam, przechodzimy do sekcji „Zaburzenia koordynacji”.

specjalne zdolności i brak koordynacji

Teraz musisz odwiedzić inną sekcję o nazwie „Menu pomocnicze”. Po przejściu Duda przesunął dwa suwaki — pierwszy „Włączony” i „Ikona blokady”.

włącz menu i ikonę pinezki

Teraz będziesz mieć zauważalną ikonę jodły na każdej karcie z boku ekranu, a po jej kliknięciu otworzy się menu z ikoną „Zrzut ekranu”.

zrób zrzut ekranu z ikoną na samsung m53

Po kliknięciu ikony zostanie zrobione zdjęcie, natomiast nie będzie w nim okna z menu. To wszystko. Miłego dnia.

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsung M53

Добавить комментарий