Trending

xiaomi redmi 10 / note / pro / 10s / 10 kablosuz şarj nasıl etkinleştirilir

xiaomi redmi 10 note pro kablosuz şarjı destekler

Xiaomi redmi 10 note pro telefon, kardeşleri 10s, 10t veya Prime’dan daha iyi olmasına rağmen, yine de bir amiral gemisi değil ve uğraşması gereken çok şey var.

Artık yeni şarj teknolojileri ivme kazanıyor. Hatta pilini 5 dakikada doldurup ardından 1000 kilometre yol kat edebilen elektrikli araçlar bile geliştirildi.


Akıllı telefonlar bu konuda çok geride değil ve üreticiler kitlesel olarak kablosuz şarjı uygulamaya başlıyor.redmi note 10 pro, laptop 10s, MI 10t’de kablosuz şarj var mı?

Ne yazık ki, montaj hattından desteklemiyorlar, ancak yine de açıp kullanabilirsiniz ve size nasıl yapılacağını anlatacağım.

Xiaomi redmi 10 telefonlarının kablosuz şarjı desteklemesi nasıl yapılır?

Bu manipülasyon kolaydır. Herhangi bir okul çocuğu bile başa çıkacak ve cihazının dikliğini gösterebilecek.

Bunu yapmak için sadece iki öğe satın almanız gerekir. Hatta en iyisinin nerede olduğunu söyleyeceğim. Bağlantı aşağıdaki blokta olacaktır.

Nereden çıkarılacağına, şimdi ne ve nasıl olduğuna bakalım. İki öğe, bu telefonların USB Type-C 2.0 ile geldiğini unutmayın.

Bu nedenle, yanlışlıkla bir mikro USB konektörü ile satın almayın, aksi takdirde bu fikir sıfırdır. Konektör alıcıya dokunur. Ucuz olanlardan almanızı tavsiye ederim.

note 10s için kablosuz şarj alıcısı

Bir sürü olmasına rağmen aşağıdaki resimdeki gibi bir kablosuz şarj cihazını da yanınıza alabilirsiniz.

MI 10t için paket şarj cihazı

Pili daha hızlı doldurmak istiyorsanız, bugün bununla ilgili bir sorun yok. Hatta o kadar güçlü bir tane satın alabilirsiniz ki dizüstü bilgisayar şarj olur.


Evet, şaka yapmıyorum, bugün bu teknoloji kullanılarak bir dizüstü bilgisayar da kullanılabiliyor. Aşağıdaki resme bakın.

Kablosuz şarjda dizüstü bilgisayar

İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzda, tıpkı kablolu bir adaptör bağlar gibi alıcıyı redmi 10 bağlantı noktasına bağlarız.

alıcıyı bağlama

Ardından kapağın altına saklayın. Normalde yaptığınız gibi kapağı takın. Ana şey, üzerinde metal nesneler olmamasıdır.

xiaomi redmi 10 telefona kılıf koyun

Tüm işler yapıldı. Bir kablosuz şarj cihazı bağlayabilir ve üzerine redmi 10’unuzu koyabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, redmi 10’un kablosuz şarjı desteklememesine rağmen açmakta herhangi bir zorluk yok.

Birisi için bir şey belirsiz kalırsa, aşağıdaki videoyu her şeyin nasıl olması gerektiğini izleyebilir veya yorumlara yazıp özü açıklayabilirsiniz. İyi şanlar.

Добавить комментарий