Trending

Veri kaybetmeden Android telefonunuzdaki deseni sıfırlamanın kanıtlanmış 3 yolu

android telefonda grafik tuşu

Samsung a5, meizu, onur 9, xiaomi redmi, huawei veya desen tuşuyla kilitlenmiş başka bir telefonunuz varsa ve onu unuttuysanız veya belki de hiç bilmiyorsanız, böyle bir kilidi kaldırabilirsiniz.

Sadece böyle bir paradoksu hesaba katmanız gerekiyor: Akıllı telefon üreticileri gibi Google, veri kaybetmeden modeli sıfırlamak için her şeyi yapıyor ve imkansızdı ve meraklılar tam tersi — her türlü boşluk deliği arıyorlar.

Evet, onları buluyorlar, sadece 2 rakipleri, Google / üretici, bunu hemen çok hızlı bir şekilde öğreniyor ve dükkanı hemen kapatıyor.

Google, android’in yeni sürümlerinin ve üreticinin koruma yöntemlerinin piyasaya sürülmesiyle — mücadele bu şekilde ortaya çıkıyor.


Neden buna öncülük ediyorum. Benim tarafımdan sağlanan yöntemler okuma sırasında çalışmayabilir, ancak aynı zamanda yenilerinin ortaya çıkması da mümkündür.

Bu nedenle, telefonlarınızda samsung, onur 10, xiaomi vb. Etkisiz oldukları ortaya çıkarsa, o zaman modeli belirten yorumları yazmanız yeterlidir ve ben kesinlikle kilidini açabilecek başka biriyle çabucak ilgileneceğim.

Sadece elde etme yöntemi herkes için farklıdır, bu yüzden eğer biri isterse, yorumları yazın ve bunun nasıl yapılacağına dair bireysel talimatlar vermeye çalışacağım.

Verileri kaybetmenin ilk yolu telefon kilit düzenini atlama

Android’in ayırt edici özelliklerinden biri, telefon kilit açma kodu olarak karakteristik bir grafik desen kullanma yeteneğidir.

Bu, bir PIN kodu girmekten biraz daha uygundur ve ayrıca — teknik açıdan — daha güvenlidir. Bu cihazın kilidini açma yöntemi, parmağınızı ekran boyunca kaydırmanızı gerektirir.

Akıllı telefon sahibinin parmakları biraz yağlıysa, parmağın hangi yolu izlediğini görmek için ışığa karşı ekrana bakmanız yeterlidir. Buna dayanarak, formülü belirleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, yalnızca ışığa bakamazsınız — asıl şey, bu hareketleri bir şekilde düzeltmektir, çünkü slaytlar genellikle birçok kez yapılmıştır.

Veri kaybetmeden bir desen tuşuyla telefonun kilidini açmanın ikinci yolu

İkinci yol tahmin etmektir. Kullanıcılar genellikle bazı harflerle eşleşen desenler yayınlar. V, D, Z, N… harflerine karşılık gelen kombinasyonu deneyin ve işe yarayabilir.

Bu yöntemler oldukça deneyseldir — önemli olan tek şey şansınızdır. Ya şanslısınızdır ya da değilsinizdir.


Böyle bir çıkarma, elbette, 50/50’dir, ancak bana inanın, çıkarılmasının imkansız bir seçim yöntemi haline geldiği karmaşık çizimi unutma korkusu nedeniyle, onu koymayın.

Yukarıdaki yöntemlerin ikisi de işe yaramazsa, başka bir geçici çözüm deneyin.

Veri kaybetmeden bir desen tuşuyla telefon kilidini kırmanın üçüncü yolu

Root haklarına sahipseniz veri kaybetmeden telefonun blokesini kaldırmak çok kolay ancak burada böyle bir ziyaretçi olmayacağından emin olduğum için bu seçenekleri es geçeceğim.

Önerdiklerimin özü, kendinizi herhangi bir şekilde telefon ayarlarında bulmaktır. Oraya nasıl gidebilirsin? Telefonu boşaltmak için herhangi bir işlem yapmayı deneyin — inmezseniz bekleyebilirsiniz.

Bundan sonra, kural olarak, deşarjın sınırda olduğuna dair bir bildirim alacaksınız — şu anda pil durumunu açmanız gerekiyor, ardından ayarlara geçecek ve grafik tuşunu kapatacak.

Yukarıda yazdığım gibi, android’in yeni sürümlerinin piyasaya sürülmesiyle anahtarı kırmak giderek daha zor hale geliyor. Örneğin, şimdi Samsung dışındaki herkeste, hacklemek için önyükleyiciyi sıfırlamanız gerekiyor. Son seçenek geliştirici hizmetidir. Orada grafik anahtarını gerçekten kaldırabilirler. İyi şanlar.

Добавить комментарий