Trending

Telefon kapalıyken kılıfla ekranı kapatıp açıldığında açılacak şekilde nasıl ayarlanır

yakınlık sensörü olduğunda ekranı kapatın

iOS kullanıcılarının kapak açılıp kapandığında ekranı açıp kapatabilmesini sağlayan akıllı kılıf özelliğine sahip bir iPad’i kıskanmanıza gerek yok.

Kapatın, iPad uyku moduna geçecek. Bir android telefon ve tabletin benzer özelliklere sahip olmasına ne dersiniz?


Artık akıllı kapak işlevini gömmekte sorun yok. Bunu herhangi bir Samsung, xiaomi, huawei, poco ve diğer telefonlarda yapmak kolaydır.

Üstelik ekranı kapakla kapatmak sadece bir kitapla değil, telefonu cebinize koyduğunuzda kapaksız da gerçekleşecek.

Kasa ekranı nasıl açar / kapatır

Her şey bir mıknatıs aracılığıyla değil, bir yakınlık sensörü aracılığıyla çalışacaktır. Manyetik olanları kullanmanızı tavsiye etmem.

A51 ekranında kullandığımda adeta eziklerle kaldım. Geçenlerde resmi samsung mağazasından bir a52 telefon aldım ve onlara bunun için manyetik bir telefon olup olmadığını sordum.

UYARI: Ne cevap verdiklerini biliyor musunuz? Ekranı büyük ölçüde mahvettikleri için yapmadıkları ve manyetik olanları yapmadıkları.

Bu kadar. Basit bir kitap almak daha iyidir ve aşağıda göstereceğim yöntemi kullanarak kapattığınızda ekranın kapandığını göreceksiniz.

Bir kılıfla ekran kilidi nasıl kurulur

Hemen söylemeliyim ki, ekran kapatıldığında kapak tarafından engellenmiyor, ancak kapanıyor — kapatıldığında sönüyor ve açıldığında yanıyor, ancak bu aynı şey değil.


Kapak kapalıyken ekranı kapatmaya başlamak için Smart Case uygulamasını yüklemeniz gerekir. Görünüşe göre şu anda piyasada değil ya da uzak bir yerde. Bu nedenle, buradan indirebilirsiniz — bağlantı bu yazının sonundadır.

uygulamayı indirin

Kurulduktan ve çalıştırıldıktan sonra Tamam’a tıklayın.

uygulama kurulumunu onaylayın

Hepsini kapatabilir ve bir daha asla açamazsınız. Bunların hepsi ayarlar.

uygulamayı kapatın

Artık yakınlık sensörünü avucunuzla kapatarak kontrol edebilirsiniz.

bir kılıfla ekranı kontrol edin

Kasa kapalıyken ekran neden kilitlenmiyor

Yukarıda ekranın kapak tarafından engellenmediğini, ancak kapandığını zaten yazdım. Kapattığınızda ekranınız kapanıyorsa, o zaman bir çözüm var.

Android, özellikle en son sürümleri, uygulamayı sizin bilginiz olmadan derin uykuya sokabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Ayrıca bazı sensörler koyu renklere iyi tepki vermez. Ardından sensörün karşısına beyaz bir kağıt kare (şerit) yapışkan bant ile yapıştırmanız gerekir ve kapanma sorunu çözülür.

Bunu önlemek için pil ayarlarında bir istisnaya koymanız gerekir. Bu, Android cihazlarda akıllı kapak özelliğini etkinleştirmenin iyi bir yoludur.

Evet, oyun pazarında başka analoglar da var, ancak bu küçük ve diğerleri gibi pili tüketmiyor.

Resmi site:
Numara

işletim sistemi:
android

Arayüz:
Rusça

Lisans:
bedava

Добавить комментарий