Содержание

107 рассуждений о “Содержание”

 1. Евгений(постоянный посетитель):

  Зрозумiло!

  Ответить
 2. Евгений(постоянный посетитель):

  Був у тата старший телевiзор Альфа,почало зникати зображення на екранi,через п’ять-шiсть хвилин появлялся,потiм знову так по кругу,то зникне,то знову,з’явиться,зi звуком все чудово. В чому причина? Могло щось вигорiти?

  Ответить
 3. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте не старший,а старий.

  Ответить
 4. Евгений(постоянный посетитель):

  Ясно.

  Ответить
 5. Николай:

  Огромное Вам СПАСИБО !Ваш труд просто неоценим, это, действительно, скорая помощь !

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Согласен с вами 100 процентов,Николай!

   Ответить
 6. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! До речi,виявилося,що корпус мого планшета,коли я його витягував з футляра неякiсно зроблений,вигинаеться,скло не тримаеться нерiвномiрно,приходиться притискати його до планшету, я помiтив це,мабуть буду мiняти. На брак це не дуже схоже?

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Ну сам планшет мабуть буду мiняти,не повезло менi щось з ним.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Скло я хотiв сказати трiшки вилазить з корпусу,приходиться вдавлювати. Це брак?

    Ответить
 7. Евгений(постоянный посетитель):

  Ходуном ходило просто це скло. Тiльки недавно помiтив.

  Ответить
  • Frenk:

   Якщо скло, то мабуть погано наклеїли, тільки спішіть — повернути можна на протязі 14 днів.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    А якщо не встигнути? 14 днiв вже давно минуло. Вiн на гарантiï.

    Ответить
 8. Евгений(постоянный посетитель):

  Можна ж обмiняти?

  Ответить
 9. Евгений(постоянный посетитель):

  Гарантiя — 1 рiк. Куплений 25 листопада 2018 року.

  Ответить
 10. Евгений(постоянный посетитель):

  Можливостi вже нема купити другий, якщо минуло 14 днiв?

  Ответить
  • Frenk:

   Купити можна, але не обміняти — будете мати два. Звернетесь по гарантії вам скажуть що з планшетом все добре. Це у них стандарт. Нічого уже не зробити, тільки приводити цей що маєте в порядок, по мірі можливостей.

   Ответить
 11. Евгений(постоянный посетитель):

  Моï вам щирi вiтання,шановний Ярославе зi святом- Днем Святого Миколая та бажання вам усього найкращого! Скажiть,як можна перенести фото та вiдео з галереï у хмару i де потiм ïх знайти у хмарi? Просто у много брата Гната по робот i дуже багато фото та вiдео в галереï i сховище заповнено на 99 вiдсоткiв: у нього там i сумки,барсетки,валiзи i гаманцi,загалом дуже багато фото та вiдео,часу нема в нього почистити,але я знаю,що можна все перенести з галереï у хмару i там дивитися. То скажiть,як це зробити i де шукати потiм,якщо фото та вiдео будуть у хмарi? Смартфон Самсунг Галаксi с7.

  Ответить
 12. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте у мого,а не много.

  Ответить
  • Frenk:

   Вiтання і також з святом. Можна перенести. Коли зайдете то побачите, тільки вам потрібні будь дані для входу. Вам їх повинен дати брат.

   Ответить
 13. Евгений(постоянный посетитель):

  Та ясно. Ясно,шановний Ярославе,тiльки це не менi потрiбно,а ЙОМУ,тобто брату,це йому в хмару потрiбно фото перенести i побачити,а не менi,менi данi не потрiбнi,це брату перенести потрiбно i потiм шукати.

  Ответить
 14. Евгений(постоянный посетитель):

  А вiн просто не знает,як це зробити.

  Ответить
 15. Евгений(постоянный посетитель):

  Дякую за вiдповiдь i прощаюся з вами. З вами був я. Ще раз зi святом вас i до побачення. До завтра.

  Ответить
 16. Евгений(постоянный посетитель):

  Вітання! Ми з мамою буває часто плутаємо монітор і комп’ютер,ми думали,що комп’ютер- це те що з екраном,а не системним блоком,а виявилося що це просто монітор. От і я сплутав View sonik з комп’ютером,дякую,що поправили. Це монітор. Тільки скажіть будь ласка,чи доводилося вам за ним працювати,як його якість,він достойний чи не достойний монітор і дорогий чи недорогий. Як вам View Sonik? Рідкісна назва?

  Ответить
 17. Frenk:

  Вітання! Не працював з ним.

  Ответить
 18. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! Як вашi справи? Як пiдготовка до Нового року? У Францiю мабуть ïдете? А я в тихому сiмейному колi буду святкувати Новий Рiк,все вже майже приготували,яйця нафарширували,лишился тiльки вiдкрити шампанське,Рафаелло,апельсини,мандарини,i поставить пiцу в духовку. Як вашi приготування та як ваш настрiй? З наступаючим!

  Ответить
 19. Frenk:

  З наступающим! В фанцію не їду. В малого тут друзі (брати, сестри). Настрій святковий.

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Всiм вiтання передавайте i всiх з наступаючим!

   Ответить
 20. Юрий:

  не получается загрузить свой значок на видео. Все требования по картинке для ютуба выполнены. Мой аккаунт подтвержден

  Ответить
 21. Frenk:

  Это вопрос к админу ютуба.

  Ответить
 22. Евгений( постоянный посетитель):

  У вас тут я бачу тепер коментарі можна бачити тільки тоді,коли оновити сторінку у зв’язку з кешуванням. Навіщо це? Раніше ж такого на сайті не було,а тепер доводиться оновлювати сторінки,щоб бачити,що ми написали один одному. Ну ясна річ,що я можу оновити сторінку і дивитися,але ж не всім це під силу. У вас що,оновлення тепер таке чи це нові правила? Якщо можете,то зробіть так,як було і як треба,а то ж не всім хочеться кожного разу оновлювати сторінку,щоб побачити коментарі. Це можливо повернути так я є чи ні? Може це пов’язано з оновленням гугла і гугл так розпорядився,щоб ви так зробили?

  Ответить
  • Frenk:

   Справа скоріше всього у вас. Тільки що провірив в хромі і мозілі — коментарі появляються зразу.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Може й так,может гугл менi щось начудив з оновленням,але нiчого: виробник побачить,що оновлення погане i может таки виправить. Дякую за вiдповiдь,а менi час прощатися з вами. Скоро на вечерю о 17:00 буду вiдходити,а зараз вiдпочину перед екраном телевiзора.

    Ответить
 23. Евгений( постоянный посетитель):

  Вiтаннячко! У моєї рідної тітки Тетяни на рахунку вже п’ятий телефон,так їй не везе з телефонами: один розбила,другий замовила,третій не працює,з четвертим ще щось загалом жах: п’ятий телефон у неї такий: я його вроді бачив но я не можу понять що це: у неї телефон HTC WILDFIRE білий маленький телефон я його бачив,але понять не можу: це наче Андроїд,а наче й ні: чи то 2.02 чи 1.01 и 1.0 чи просто Андроїд : інтерфейс дуже схожий як у простого телефона,скажіть шановний Ярославе чи чули ви щось про HTC WILDFIRE Чи не чули: це старий телефон чи андроїд: хоча маркет є там,але інтерфейс непонятний: дуже схожий на простий,але й час переводить і все робить як Андроїд. Ви чули про такий?

  Ответить
 24. Евгений( постоянный посетитель):

  Пробачте за помилки там: замочила хотів сказати.

  Ответить
 25. Евгений(постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Я вже виложив у вайбер свою фотографію,скажіть ви вже заходили і дізналися нарешті хто я такий та хто пише вам на сайті?

  Ответить
  • Frenk:

   Вітання, ще не заходив. Я майже ним не користуюсь.

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Ясно. Зайдете,як зможете,то побачите.

    Ответить
 26. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! У мене як був старий ПК до нього йшов монiтор LG FLATRON- зверху бiлий,знизу сiрий ну кругленький такий знизу трiшки,так от цей монiтор виявився дуже якiсний: нiяких люфтiв,мерехтiнь,смуг взагалi якiсть гарна. Шановний Ярославе,дуже менi цiкаво дiзнатися у вас: якщо ви кажете,що ви не працювали з монiтором View Sonik,то скажiть: хоча б з LG FLATRON ви працювали чи нi? Це в 2019 роцi ще нормальной монiтор чи таких i взагалi нема у продажу?

  Ответить
 27. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте Нормальний помилився

  Ответить
  • Frenk:

   Вітання, моніторів LG FLATRON в продажі є багато, але я з ими не працював — для цього використовую телевізор.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Все ясно! Придертися менi нi до чого! Гарного вам вечора! Дякую за вiдповiдь!

    Ответить
 28. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітання! Як ми вже знаємо гугл забороняє скачувати відео з ютубу на телефон,але у мене в галереї в телефоні вже є 40 відео і в галереї на планшеті 20 відео. Але я хочу спитати ще: шановний Ярославе,якщо можете то скажіть чесно: гугл забороняє скачувати картинки та музику без відео? Якщо скажете так,то я прочитаю і більше нічого качати на планшет та телефон не буду,тому що заборона є забороною. Просто скажіть мені одним-двома словами більше не треба ЗАБОРОНЯЄ гугл скачувати те що я вище написав чи не ЗАБОРОНЯЄ,окрім відео?

  Ответить
 29. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Хочу написати вам відгук про ваш дизайн: шановний Ярославе,дорогий ви мій,я вам дуже вдячний за такий компактний,стильний,гарний дизайн! Букви стали набагато чіткіші,навіть краще ніж були, оформлення дуже стильне,гарне, загалом як треба. Є навіть реклама плавленого сиру Ферма. Тато питає сина: Смачно? Як треба! Недавно базар мама робила,купила сир Фето торгової марки Ферма,щось мені грецького салату дуже захотілося,на днях попрошу маму,зробимо разом. Дизайн ваш теж як треба і як бажаєте,так і робіть: як вам буде завгодно. Прикидуйте,плануйте,я вірю у вас все вийде! І лайки будуть навіть краще! У вас все виходить,як треба я не сумніваюся! А тепер невеличке питання: скажіть будь ласка,як часто ви любите змінювати дизайн та працювати над сайтом? Ви його просто змінили,тому що той вже піднадоїв вам чи просто проблеми стали виникати з тим другим? Ми ще переписувалися: у вас меню не працювало тоді от я вам і сказав: робіть дизайн: ви зробили,а тепер змінюєте,тому що хочеться чогось нового?

  Ответить
  • Frenk:

   Вітаннячко! Я змінив дизайн, тому що змінював код сайта (вам код не відображається). Це звязано з зміною алгоритмів пошукових систем.

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Ага все ясно.

    Ответить
 30. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Є у мене гра на диску Тируля та Пух. Tiggers honey hunt повна версія. Коли в мене ще був старий комп’ютер я її скачав,вийняв диск бо я ж знаю,що коли закачав можна й без диску запускати вона вже в комп’ютері а ось ця знаєте як себе повела: без диску ніяк не хотіла запускатися,ну запуститися вона запустилася,але пішла тільки заставка та відео а потім коли пішло завантаження на гру зразу чорний екран і викидання на робочий стіл: а коли знову поставиш диск у дисковод зразу і заставка і відео і вся гра йде нормально. Шановний Ярославе то як це зрозуміти? Що це за така хитрість або явище? Скачав гру вийняв диск гра не йде,а поставив диск зразу все йде нормально! Скажіть що це за явище коли скачуєш гру,вона хоче грати тільки тоді коли диск вставлений у дисковод комп’ютера а без диску ніяк? Це розробник застосував свою технологію чи що?

  Ответить
 31. Евгений( постоянный посетитель):

  Пробачте Тигруля а не Тируля.

  Ответить
  • Frenk:

   Вітання, це один і засобів захисту від взлому (щоб купували на диску, а не скачували з інтернету).

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Шановний Ярославе так це шо виходить? Я купив захищений диск? Так у мене ж тодi Crazy frog закачався нормально і все грало нормально. На клмпі брата провіряли. Без диску грає нормально Ця гра що захищена?

    Ответить
 32. Евгений( постоянный посетитель):

  Ой на компі пробачте

  Ответить
  • Frenk:

   Я лише припускаю. Виробники роблять так щоб гра без диска не зпускалась, щоб нею не могли поділитись с другими.

   Ответить

Добавить комментарий