Содержание

101 рассуждений о “Содержание”

 1. Евгений(постоянный посетитель):

  Зрозумiло!

  Ответить
 2. Евгений(постоянный посетитель):

  Був у тата старший телевiзор Альфа,почало зникати зображення на екранi,через п’ять-шiсть хвилин появлялся,потiм знову так по кругу,то зникне,то знову,з’явиться,зi звуком все чудово. В чому причина? Могло щось вигорiти?

  Ответить
 3. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте не старший,а старий.

  Ответить
 4. Евгений(постоянный посетитель):

  Ясно.

  Ответить
 5. Николай:

  Огромное Вам СПАСИБО !Ваш труд просто неоценим, это, действительно, скорая помощь !

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Согласен с вами 100 процентов,Николай!

   Ответить
 6. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! До речi,виявилося,що корпус мого планшета,коли я його витягував з футляра неякiсно зроблений,вигинаеться,скло не тримаеться нерiвномiрно,приходиться притискати його до планшету, я помiтив це,мабуть буду мiняти. На брак це не дуже схоже?

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Ну сам планшет мабуть буду мiняти,не повезло менi щось з ним.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Скло я хотiв сказати трiшки вилазить з корпусу,приходиться вдавлювати. Це брак?

    Ответить
 7. Евгений(постоянный посетитель):

  Ходуном ходило просто це скло. Тiльки недавно помiтив.

  Ответить
  • Frenk:

   Якщо скло, то мабуть погано наклеїли, тільки спішіть — повернути можна на протязі 14 днів.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    А якщо не встигнути? 14 днiв вже давно минуло. Вiн на гарантiï.

    Ответить
 8. Евгений(постоянный посетитель):

  Можна ж обмiняти?

  Ответить
 9. Евгений(постоянный посетитель):

  Гарантiя — 1 рiк. Куплений 25 листопада 2018 року.

  Ответить
 10. Евгений(постоянный посетитель):

  Можливостi вже нема купити другий, якщо минуло 14 днiв?

  Ответить
  • Frenk:

   Купити можна, але не обміняти — будете мати два. Звернетесь по гарантії вам скажуть що з планшетом все добре. Це у них стандарт. Нічого уже не зробити, тільки приводити цей що маєте в порядок, по мірі можливостей.

   Ответить
 11. Евгений(постоянный посетитель):

  Моï вам щирi вiтання,шановний Ярославе зi святом- Днем Святого Миколая та бажання вам усього найкращого! Скажiть,як можна перенести фото та вiдео з галереï у хмару i де потiм ïх знайти у хмарi? Просто у много брата Гната по робот i дуже багато фото та вiдео в галереï i сховище заповнено на 99 вiдсоткiв: у нього там i сумки,барсетки,валiзи i гаманцi,загалом дуже багато фото та вiдео,часу нема в нього почистити,але я знаю,що можна все перенести з галереï у хмару i там дивитися. То скажiть,як це зробити i де шукати потiм,якщо фото та вiдео будуть у хмарi? Смартфон Самсунг Галаксi с7.

  Ответить
 12. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте у мого,а не много.

  Ответить
  • Frenk:

   Вiтання і також з святом. Можна перенести. Коли зайдете то побачите, тільки вам потрібні будь дані для входу. Вам їх повинен дати брат.

   Ответить
 13. Евгений(постоянный посетитель):

  Та ясно. Ясно,шановний Ярославе,тiльки це не менi потрiбно,а ЙОМУ,тобто брату,це йому в хмару потрiбно фото перенести i побачити,а не менi,менi данi не потрiбнi,це брату перенести потрiбно i потiм шукати.

  Ответить
 14. Евгений(постоянный посетитель):

  А вiн просто не знает,як це зробити.

  Ответить
 15. Евгений(постоянный посетитель):

  Дякую за вiдповiдь i прощаюся з вами. З вами був я. Ще раз зi святом вас i до побачення. До завтра.

  Ответить
 16. Евгений(постоянный посетитель):

  Вітання! Ми з мамою буває часто плутаємо монітор і комп’ютер,ми думали,що комп’ютер- це те що з екраном,а не системним блоком,а виявилося що це просто монітор. От і я сплутав View sonik з комп’ютером,дякую,що поправили. Це монітор. Тільки скажіть будь ласка,чи доводилося вам за ним працювати,як його якість,він достойний чи не достойний монітор і дорогий чи недорогий. Як вам View Sonik? Рідкісна назва?

  Ответить
 17. Frenk:

  Вітання! Не працював з ним.

  Ответить
 18. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! Як вашi справи? Як пiдготовка до Нового року? У Францiю мабуть ïдете? А я в тихому сiмейному колi буду святкувати Новий Рiк,все вже майже приготували,яйця нафарширували,лишился тiльки вiдкрити шампанське,Рафаелло,апельсини,мандарини,i поставить пiцу в духовку. Як вашi приготування та як ваш настрiй? З наступаючим!

  Ответить
 19. Frenk:

  З наступающим! В фанцію не їду. В малого тут друзі (брати, сестри). Настрій святковий.

  Ответить
  • Евгений(постоянный посетитель):

   Всiм вiтання передавайте i всiх з наступаючим!

   Ответить
 20. Юрий:

  не получается загрузить свой значок на видео. Все требования по картинке для ютуба выполнены. Мой аккаунт подтвержден

  Ответить
 21. Frenk:

  Это вопрос к админу ютуба.

  Ответить
 22. Евгений( постоянный посетитель):

  У вас тут я бачу тепер коментарі можна бачити тільки тоді,коли оновити сторінку у зв’язку з кешуванням. Навіщо це? Раніше ж такого на сайті не було,а тепер доводиться оновлювати сторінки,щоб бачити,що ми написали один одному. Ну ясна річ,що я можу оновити сторінку і дивитися,але ж не всім це під силу. У вас що,оновлення тепер таке чи це нові правила? Якщо можете,то зробіть так,як було і як треба,а то ж не всім хочеться кожного разу оновлювати сторінку,щоб побачити коментарі. Це можливо повернути так я є чи ні? Може це пов’язано з оновленням гугла і гугл так розпорядився,щоб ви так зробили?

  Ответить
  • Frenk:

   Справа скоріше всього у вас. Тільки що провірив в хромі і мозілі — коментарі появляються зразу.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Може й так,может гугл менi щось начудив з оновленням,але нiчого: виробник побачить,що оновлення погане i может таки виправить. Дякую за вiдповiдь,а менi час прощатися з вами. Скоро на вечерю о 17:00 буду вiдходити,а зараз вiдпочину перед екраном телевiзора.

    Ответить
 23. Евгений( постоянный посетитель):

  Вiтаннячко! У моєї рідної тітки Тетяни на рахунку вже п’ятий телефон,так їй не везе з телефонами: один розбила,другий замовила,третій не працює,з четвертим ще щось загалом жах: п’ятий телефон у неї такий: я його вроді бачив но я не можу понять що це: у неї телефон HTC WILDFIRE білий маленький телефон я його бачив,але понять не можу: це наче Андроїд,а наче й ні: чи то 2.02 чи 1.01 и 1.0 чи просто Андроїд : інтерфейс дуже схожий як у простого телефона,скажіть шановний Ярославе чи чули ви щось про HTC WILDFIRE Чи не чули: це старий телефон чи андроїд: хоча маркет є там,але інтерфейс непонятний: дуже схожий на простий,але й час переводить і все робить як Андроїд. Ви чули про такий?

  Ответить
 24. Евгений( постоянный посетитель):

  Пробачте за помилки там: замочила хотів сказати.

  Ответить
 25. Евгений(постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Я вже виложив у вайбер свою фотографію,скажіть ви вже заходили і дізналися нарешті хто я такий та хто пише вам на сайті?

  Ответить
  • Frenk:

   Вітання, ще не заходив. Я майже ним не користуюсь.

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Ясно. Зайдете,як зможете,то побачите.

    Ответить
 26. Евгений(постоянный посетитель):

  Вiтання! У мене як був старий ПК до нього йшов монiтор LG FLATRON- зверху бiлий,знизу сiрий ну кругленький такий знизу трiшки,так от цей монiтор виявився дуже якiсний: нiяких люфтiв,мерехтiнь,смуг взагалi якiсть гарна. Шановний Ярославе,дуже менi цiкаво дiзнатися у вас: якщо ви кажете,що ви не працювали з монiтором View Sonik,то скажiть: хоча б з LG FLATRON ви працювали чи нi? Це в 2019 роцi ще нормальной монiтор чи таких i взагалi нема у продажу?

  Ответить
 27. Евгений(постоянный посетитель):

  Пробачте Нормальний помилився

  Ответить
  • Frenk:

   Вітання, моніторів LG FLATRON в продажі є багато, але я з ими не працював — для цього використовую телевізор.

   Ответить
   • Евгений(постоянный посетитель):

    Все ясно! Придертися менi нi до чого! Гарного вам вечора! Дякую за вiдповiдь!

    Ответить
 28. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітання! Як ми вже знаємо гугл забороняє скачувати відео з ютубу на телефон,але у мене в галереї в телефоні вже є 40 відео і в галереї на планшеті 20 відео. Але я хочу спитати ще: шановний Ярославе,якщо можете то скажіть чесно: гугл забороняє скачувати картинки та музику без відео? Якщо скажете так,то я прочитаю і більше нічого качати на планшет та телефон не буду,тому що заборона є забороною. Просто скажіть мені одним-двома словами більше не треба ЗАБОРОНЯЄ гугл скачувати те що я вище написав чи не ЗАБОРОНЯЄ,окрім відео?

  Ответить
 29. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Хочу написати вам відгук про ваш дизайн: шановний Ярославе,дорогий ви мій,я вам дуже вдячний за такий компактний,стильний,гарний дизайн! Букви стали набагато чіткіші,навіть краще ніж були, оформлення дуже стильне,гарне, загалом як треба. Є навіть реклама плавленого сиру Ферма. Тато питає сина: Смачно? Як треба! Недавно базар мама робила,купила сир Фето торгової марки Ферма,щось мені грецького салату дуже захотілося,на днях попрошу маму,зробимо разом. Дизайн ваш теж як треба і як бажаєте,так і робіть: як вам буде завгодно. Прикидуйте,плануйте,я вірю у вас все вийде! І лайки будуть навіть краще! У вас все виходить,як треба я не сумніваюся! А тепер невеличке питання: скажіть будь ласка,як часто ви любите змінювати дизайн та працювати над сайтом? Ви його просто змінили,тому що той вже піднадоїв вам чи просто проблеми стали виникати з тим другим? Ми ще переписувалися: у вас меню не працювало тоді от я вам і сказав: робіть дизайн: ви зробили,а тепер змінюєте,тому що хочеться чогось нового?

  Ответить
  • Frenk:

   Вітаннячко! Я змінив дизайн, тому що змінював код сайта (вам код не відображається). Це звязано з зміною алгоритмів пошукових систем.

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Ага все ясно.

    Ответить

Добавить комментарий