Контакты

Имя: Ярослав (Френк)

Электронная почта: Yroslav57@gmail.com

Коротко о себе

Очень люблю ковыряться в компьютерах/ноутбуках. Однажды решил просто для себя описывать разные программы, настройки и решение компьютерных проблем. Так возник этот сайт, точнее блог.

Я никогда не думал, что кто-то воспользуется его услугами, точнее при его помощи решит свои проблемы. Оказалось не так. Он стал довольно посещаемым, и я с удовольствием полностью бесплатно делюсь со всеми, тем, чем могу.


Это не сайт компании, а просто личные заметки об использовании компьютера. Я ничего не продаю, а вот бесплатные услуги по установке, монтажу, настройке или просто устранению проблем оказать могу.

Для этого просто опишите вопрос где угодно в комментариях на целевой странице. Доставки ответа долго ждать, не продется, обычно не более часа. Удачи всем читателям/посетителям.

сделай все сам самостоятельно

668 рассуждений о “Контакты”

 1. Евгений( постоянный посетитель):

  Пробачте висказатися а не висуватися.

  Ответить
  • Frenk:

   Дякую і вам. Мені як і всім теж при приємно таке чути.

   Ответить
 2. Ольга:

  при записи разговора не слышу собеседника. Телефон самсунг галакси А 50. Что предпринять? Желательно пошагово, для двоечников. Или куда обратиться?

  Ответить
  • Frenk:

   Как именно происходит запись разговора?

   Ответить
   • Ольга:

    Установила скачанное приложение из маркета. На прежнем телефоне был Automatic Call Recorder. Работал хорошо, его и скачала в новый.
    При прослушивании разговора слышу только себя, причем четко и ясно, а вот собеседника не слышу совсем.
    Пробовала другие приложения скачивать из маркета, но результат тот же.

    Ответить
    • Frenk:

     Я не могу удаленно решить эту проблему и не являюсь разработчиком таких приложений. Позже возьму телефон самсунг А50 и посмотрю как он у меня себя поведет.

     Ответить
 3. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітаннячко! Сьогодні вирішив написати вам таке: ви мені допомогли повернути Свою гру? Допомогли! Tube mate я вже скачав? Скачав! А це тільки ви могли написати такі хороші статі про те як скачати відео з ютубу і дати ссилку на гру. Треба вам віддячити! Так от: якщо ви любите ютуб то от вам хороший канал: VEVO. Водяний білий знак у правому нижньому куті стоїть. На цьому каналі дуууже багато музичних кліпів: є все: якщо є бажання: заходьте та слухайте,все що ви хочете: там дуже всього багато і музики і кліпів,а якщо ви вже знайомі з цим каналом то розкажіть мені про VEVO: як він вам чи любите ви його та як обійти авторські права на цю музику з цього каналу: справа в тому що я хотів завантажити з VEVO трек Леді ГАГИ до інстаграму а відео заблокувалось і я його навіть коли оскаржив все одно нічого не вийшло: тре так і був заблокований,поки не пройшло 7 днів і мені потім прислали інформацію щоб я дав свої контактні дані і потім вже оскаржив і зі мною можна було б зв’язатися: але я видалив тому що рахунок від лейблу був би такий що просто не знаю. Шановний Ярославе якщо знаєте то скажіть будь ласка як мені обійти заборону на авторські права: хочу в інстаграм опублікувати відео з Леді Гагою а він не дає з цього каналу: без VEVO можна а так ні. Це можливо чи ні?

  Ответить
  • Frenk:

   Вітаннячко! Я не цікавився таким питаням, тому незнаю.

   Ответить
   • Евгений( постоянный посетитель):

    Ну ясно. Дякую! Але на VEVO зайти можете: море музичних кліпів. Слухайте та насолоджуйтеся!

    Ответить
 4. Евгений( постоянный посетитель):

  Вітаю вас шановний Ярославе зі Святом Хрестовоздвиження! Всіх благ вам,любові,щастя,доброти миру,нехай Господь оберігає вас від всяких напастей тьху-тьху щоб не зурочити вас,нехай все погане іде і буде лише добре. Я бажаю вам,щоб це свято ви провели достойно і щоб воно у вас було тільки радісним.

  Ответить

Добавить комментарий