Trending

Samsung m53 ekran görüntüsü almanın 3 Yolu

samsung m53 için ekran görüntüsü

Samsung M53 telefon ile hata yapmadınız. Biri ekranın ekran görüntüsünü almanın birçok yolu olan birçok avantajı vardır.

Korets, M serisi telefonlara 7000 mAh pil takma pratiğinden uzaklaşmış olsa da onu seçtiğinize pişman olmayacaksınız.


Birçok kişi kablolu bir kulaklık çıkışı olmaması ve FM radyo olmamasından hoşlanmayacak, ancak yakında tüm akıllı telefonlar bu eklemelerden yoksun olacak.

Samsung M53 ekranın ekran görüntüsünü nasıl alacağınıza gelince, 3 yol göstereceğim, ancak aslında çok daha fazlası var, örneğin sadece sesle.

M53 düğmelerin olduğu ekran görüntüsü

Düğmelerle başlayalım. Bu zaten bir klasik haline geldi. En çok kullanılır ama yöntemi beğenmeyenler de çoktur.

Bu yüzden aşağıda diğerleri hakkında konuşacağım. Düğmelere gelince, nokta aynı anda ikisini basılı tutmaktır: «Güç» ve «Sessizleştir».

m53 ekran görüntüsü düğmesi

Sadece herkesin başarılı olmadığını görüyorum, ancak bu, mümkün olan en kısa sürede kelepçelemeniz ve serbest bırakmanız gerektiğinden oluyor.

Tek kelimeyle, «ANINDA» yapın. O zaman başarılı olacaksınız, ancak oyalanacak, ardından yeniden başlatma veya kapatma parametreleri başlayacak.

Avuç içi kenarıyla ekran görüntüsü

Daha önce telefonlarda, avuç içi kenarıyla ekran görüntüsü alma seçeneğinin etkinleştirilmesi gerekiyorsa, Samsung M53 hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.

Bu özellik varsayılan olarak etkindir. Tek yapmanız gereken, kenarı yırtmadan ekranın kenarlarından kenara bir kenar çizmektir.

Ama bunu hızlı bir şekilde yapmak zorunda değilsin. Avucunuzun kenarını sakince sağ veya sol tarafa yerleştirin ve ekran boyunca yavaşça gerin.

Çok yavaş bile yapabilirsiniz, ancak her durumda, kendinizi denemek ve kendiniz için en iyi seçeneği seçmek daha iyidir.

Ekran görüntüsü simgesi

Samsung M53 bir simgeyle ekran görüntüsü almanın yolu en ilginç olanıdır. Hatta biraz gizlidir, bu yüzden önce etkinleştirmeniz gerekir.


Bunu yapmak için ayarlara gidin ve «Erişilebilirlik» bölümünü arayarak ekranı kaydırın. Sonra oraya giderek «Koordinasyon bozuklukları» bölümüne gidiyoruz.

özel yetenek ve koordinasyon eksikliği

Şimdi «Yardımcı Menü» adlı başka bir bölüme gitmeniz gerekiyor. Geçtikten sonra, duda iki kaydırıcıyı hareket ettirir — ilk «Etkin» ve «Kilit Simgesi».

menüyü etkinleştir ve simgeyi sabitle

Artık ekranın yan tarafındaki her sekmede göze çarpan bir köknar ağacı simgesi olacak ve üzerine tıkladığınızda “Ekran Görüntüsü” simgesine sahip bir menü açılacaktır.

samsung m53 bir simgeyle ekran görüntüsü alın

Simgeye tıkladığınızda, bir resim çekilecek, menü içeren pencere içinde olmayacak. Bu kadar. İyi günler.

Samsung M53 ekran görüntüsü nasıl alınır

Добавить комментарий