Trending

Samsung m34 ekran görüntüsü nasıl alınır

samsung m34 için ekran görüntüsü

Samsung M34, S ve F serisi telefonların amiral gemileri arasında bir şey olmasına rağmen, yine de Koreli, ekranın ekran görüntüsünü alma yeteneği ile ilgili amiral gemisi işlevlerini hayata geçirdi.

Doğru, «halktan zanaatkarlar» daha da ileri gitti ve Samsung M34’ün kasanın arkasına çift tıklayarak ekran görüntüsü alma fırsatı sağladı.


Özellikle sürekli ekran görüntüsü alan sahiplerin organları için kesinlikle ilgiyi hak etmesine rağmen, bu prosedürü şimdi açıklamayacağım.

Yerleşik seçeneklere odaklanacağım ve çoğu tam olarak yeterliydi. Bu düğmeler, avuç içi ve sadece simgeye basmak.

Düğmeler ve avuç içi ile ekran

Samsung M34 düğmeleri ve avuç içi kenarı olan bir ekran görüntüsünün ortak bir koşulu vardır — bunların hızlı bir şekilde yapılması gerekir.

Hızlı bir şekilde, ON ve SILENCE düğmelerine basmak için anında diyebilir ve hemen bırakabilirsiniz — aksi takdirde bir arıza.

m34 ekran düğmesi

En ufak bir gecikmede aynı anda olsun ya da olmasın ya ekran kapanacak ya da ses ayar çubuğu çıkacaktır.

Avucunuzu uçtan uca hareket ettirmenin bir yolunu seçmek (hangi taraf olduğu önemli değil), artık jet hızına gerek yok, ancak kaplumbağa da kullanmamalısınız.

Ekran görüntüsü simgesi

Tek bir tıklamayla Samsung M34 ekran görüntüsü almak istiyorsanız, bu şüphesiz bu prosedürü basitleştirecektir.

Bu, reklamı yapılmamasına ve özelliğin ilk kurulumu gerektirmesine rağmen tamamen mümkündür. Bunun için erişilebilirlik bölümüyle ilgileniyoruz.

özel özellik samsung m34

Sonra koordinasyon.

trafik ihlali samsung m34

Şimdi başlangıçta gizli olan menünün geçiş anahtarını sağa hareket ettirin.

ek menü samsung m34

Bundan hemen sonra, ekranda yeni bir simgenin göründüğünden emin olun.

simge ekran görüntüsü al m34

Üzerine tıklayın ve «Ekran Görüntüsü» seçeneğini seçin.

m34 ekran görüntüsü simgesi

Herkes. Artık simge, yeteneklerinden yararlanabilmeniz için her yerde size eşlik edecek ve onu yalnızca taşımakla kalmayıp aynı zamanda düzeltebileceksiniz.

Ekran görüntüsü almanın harika yolları

Başta da belirttiğim gibi dileyenler bizim için pek alışık olmadığımız şekillerde Samsung M34 ile ekran görüntüsü alabiliyor.

Bunlar, kasaya arkadan (kapağa) dokunmayı ve sesi içerir. Bu arada, telefonu cebinizden çıkarmadan sesinizle aramaları bile alabilirsiniz (bunu zaten yazdım).


İlk durumda (çift dokunma), Google pazarından — tap tap adlı bir uygulama yüklemeniz gerekir.

İkinci yöntem, Google Asistan veya Bixby sesli asistanı aracılığıyla uygulanır, ancak dokunmak kişisel olarak benim için daha uygun olsa da, ilk durumda önce ses asistanını aramanız gerekir. İyi günler.

Добавить комментарий