Trending

Samsung m13 ekran görüntüsü almanın 3 yolu

samsung m13 için ekran görüntüsü

Birkaç fotoğraf, video çekerek Samsung M13 biçimindeki yeni satın alma işleminden keyif aldıktan sonra kesinlikle ekranın ekran görüntüsünü almanız gerekecek. Bugün, neredeyse hiç kimse ekran görüntüleri olmadan yapamaz. Samsung a13 Koreli birkaç çözüm sundu.


Üçünü anlatacağım, aslında daha çok var ama az kullanılmış ve biraz gizli oldukları için daha fazla değinmeyeceğim. Geleneksel, hatta eski nesil için klasik, havalı ve tabiri caizse çok basit denilebilir.

İlk yol

Geleneksel (klasik) ile başlayacağım. Özü, düğmelerin eşzamanlı ve çok hızlı bir şekilde sıkıştırılması ve serbest bırakılmasıdır. Düğmeler Samsung M13 sol tarafındadır. Bunlar SESSİZ ve AÇIK’tır. Sadece hızlı yap.

düğmeli ekran görüntüsü

Sadece anında basılı tutarsanız ve hemen bırakırsanız bir ekran görüntüsü alırsınız. Ekran görüntüsü yerine bir saniyeden fazla basılı tutun, kapatma menüsü görünecektir.

Bir illüzyonist olarak özel bir el çabukluğuna ihtiyacınız olmayacak, ancak ilk girişim işe yaramadıysa, başarı kesinlikle üçüncüden gelecektir.

İkinci yol

Samsung M13 ekran görüntüsü almanın ikinci yolu, ekran boyunca avucunuzun kenarıyla hareket etmektir. Onu tarif etmek zor.


Birisi onunla ilgileniyorsa, bu girişin altında yayınlayacağım videoyu izlemek en iyisidir. Yöntem karmaşıktır, ancak yalnızca başlangıçta.

Üçüncü yol

Samsung M13’te ekran görüntüsü almanın üçüncü yolu “hiçbir yerde daha kolay” olarak adlandırılamaz, yalnızca önce telefondaki ek menü işlevini kullanmanız gerekir. Erişilebilirlik yolu altındaki ayarlarda bulunur.

samsung m13 özel özelliği

Onları açın ve uyumsuzluğa girin.

Bölüm koordinasyonsuzluk

Orada, bu menüyü etkinleştirin.

ek menüyü etkinleştir

Bundan sonra, uygun herhangi bir yere taşınabilecek bir düğme görünecektir. Hatta ekranın kenarına bile takabilirsiniz.

Bunun nasıl yapıldığını anlatmayacağım ama isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilir. Her şey orada sıralanıyor. İyi günler.

Samsung M13 ekran kaydı nasıl yapılır atılır

Добавить комментарий