Trending

Samsung A54 konuşmalar nasıl kaydedilir

aramaları samsung a54 kaydedin

İnternette gezinirken, android 13 işletim sistemine sahip bir Samsung a54 telefonda konuşmaları kaydetmenin kabul edilebilir tek bir yolunu bulamadım.

Bu arada bu yöntemin diğer telefonlar için de uygun olduğunu düşünüyorum: sony xperia, huawei honor, xiaomi redmi, lg, nokia lumiya, asus, zte, bq, lenovo…

Ağ, telefonların hala garanti kapsamında olması nedeniyle, doğal olarak kimsenin yapmayacağı, kızışma hakkında bir şeyler taşıdı.


Arama kaydı çok rağbet görmediği için bin kişiden yalnızca biri de Samsung’a tekrar sormaya karar verecek. Bu çok ilgimi çekti. Genel olarak, karar verene kadar bir ay boyunca telefonda bir sorun üzerinde oturabilirim.

Koreli’nin kayıt işlevini engellemek için iyice çalıştığını ve biraz terlemem gerektiğini belirtmekte fayda var. Çabalar sonucunda her Samsung telefon sahibinin kullanabileceği bir yol buldum.

Onun sırrı nedir? Bir uygulama buldum. Marketten bile indirilebilir (sonradan eklendi: şimdi piyasada bulamıyorum).

Doğal olarak, tüm Samsung telefonlarında test etmedim, yalnızca bazılarında, özellikle Samsung a54 test ettim, bu nedenle herhangi bir sorun yaşarsanız yorumlara yazın.

Samsung A54 aramaları kaydetmek için uygulama

Samsung a54 arama kaydetme uygulaması

Durumu kısaca özetleyeceğim ve sonunda bir video talimatı yayınlayacağım. Rusça versiyonu aşağıda ve benim değiştirilmiş halim burada.

Kurulum sırasında mutlaka tüm izinleri vermeli ve istenirse pin kodu belirlemelisiniz. Bunu pin kodu olmadan yapabilirsiniz, ancak nedense ses daha sessizdir.


Samsung telefonlar otomatik olarak yazılır, ancak bir seçeneğiniz vardır. Tamamen kapatabilirsiniz, sadece giden veya sadece gelen için seçebilirsiniz.

Tek kelimeyle, sorun değil. Kaydın sesini artırmak için bir kaydırıcı da vardır (işitme güçlüğü çekenler için 50’ye getirin). Görüşmeden sonra uygulamayı açın, kodu girin ve ne olduğunu hemen dinleyebilirsiniz.

Israr etmeyeceğim, ancak bu yazının yazıldığı sırada aramaları kaydetmenin tek yolu bu — indir’i tıklayın. En azından başkalarını bulamadım. İyi şanlar.

Resmi site:
HAYIR

işletim sistemi:
android

arayüz:
farklı

Lisans:
Ücretsiz

Добавить комментарий