Trending

Samsung 60 fps pubg oynamak mümkün mü

samsung a23 için pubg oyunu

PUBG’de kaç fps? Oyunlar için almaya değer mi? Ya da daha pahalı bir tane daha al? Bugün bu tür sorular, 60 fps’de kararlı olması için oyunlar için hangi akıllı telefonu alacağınızı söyleyebilen ve size söyleyebilecek olanlar için nadir değildir ve a23’ten bahsetmeye gerek yok, bir Samsung almaya değer mi?

Genel olarak Samsung a23’ün kullandığı Adreno 610 grafikleri, ağır oyunlar için oldukça zayıf olacak. Sadece düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Mediatek Helio G95’li telefonlar en iyi sonucu gösterir veya biraz para ekleyin ve Snapdragon 860’lı Poco X3 Pro’yu alın.


Sabit 60 fps’deki oyunlar için minimum 870 Snapdragon’a ihtiyacınız var. Redmi note 9 pro’yu seviyorsanız, oyun için almalı veya fiyat aralığında daha iyi bir şey bulmalısınız.

Bugün, türe göre çeşitli oyunlara ağırlık verilmektedir: pubg, COD mobile, genshin etkisi. Bu akıllı telefonu onlar için almaya değer.

Samsung a23 Snapdragon 680 işlemciyi ve 2,4 GHz’den fazlasını idare etmeyecek ve oyun segmentinin sürekli güncellendiği ve daha fazla güç gerektirdiği ve telefonun genellikle 3 yılda bir alındığı göz önüne alındığında, bu cihaz en iyi çözüm değil.

Bu fiyat segmentinde eğlence için çok daha üretken bir cihazı kolayca bulabilirsiniz.
Sen karar ver. Yani en yüksek grafik ayarlarında değil, sorunsuz bir şekilde pubg oynayabilirsiniz. İyi günler.

Один комментарий к “Samsung 60 fps pubg oynamak mümkün mü”

Добавить комментарий