Trending

Все записи — вначале новые

[pt_view id=»a7b190ea9b»]52 Комментариев к “Все записи — вначале новые”

 1. Новорічне вітання вам,шановний Ярославе! Все було сказано у Вайбері вам і відправлено але я знаю що ви багато у справах і не маєте змоги відповісти я ще раз вас вітаю зі Святом! Не хворійте,щастя вам здоров’я,терпіння,наснаги. Дуже ви гарно зробили дизайн сайту,мені дуже подобається,сподіваюся що до 31 грудня закінчили. Я тільки з обіду. Поїв грибів,шашлика з кетчупом,яйця фаршировані. Увечері ще мій салат залишився — доїм. Але я звісно по темі. Шановний Ярославе якщо вам не складно то будь ласка ви зможете повернути ваші статті у стовпчик,в якомусь дизайні якщо мені не зраджує пам’ять це було точно. Статті були зібрані у весь стовпчик і було зручніше,але вони тепер по сторінках і може декому прийдеться шукати довше. Але я підтримаю любе ваше рішення. Захочете — зміните,не захочете — ваше право. Але це просто моє прохання.

  Ответить
  1. Приветствую, с новым годом. Да там есть на главной странице, с кратким описанием, так как вы пишите.

   Ответить
 2. Шановний так я бачу що так,але в одному дизайнi я пам’ятаю що по сторiнках ïх ми тодi не шукали. Вони докупи всi в одному були зiбранi у стовпчику,там навiть номерiв не було,там у кожному роздiлi була статья пiд нею ще одна i так увесь стовпчик був зiбраний. Тому я просто попросив зiбрати все докупи як було у попередньому дизайнi. У кожному з ваших роздiлiв все було докупи зiбрано

  Ответить
  1. Да, там было так чтобы были только заголовки, а решил изменить чтобы было еще несколько слов и менять не буду.

   Ответить
   1. Ясно. Ну що ж чекайте на Різдво і моє привітання.

    Ответить
 3. Ну номерiв у пошуку не було

  Ответить
   1. Ясно. Нехай буде так

    Ответить
 4. Вiтання! Зi Святвечором вас,шановний Ярославе! Готуюсь скоро сiдати за стiл! Адже скоро перша зірочка зійде. Захід сонця у мене за вікном дуже яскравий дивлюся. Все приготували. Як же час летить! Тільки було перше січня а вже дивлюся і шосте. А ось погода якась незрозуміла взагалі! Обіцяли +15. Уявляєте,взимку +15 і ніякого снігу. Взагалі ці пори року так зараз переплуталися що навіть важко зрозуміти чи починати аграрії вже чи ще чекати. Ну навіть і не знаю що сказати. Що це таке навіть і незрозуміло. Навіть пінгвіни кажуть вже біжать із Антарктиди. Це просто жах якийсь! В мене навіть морозу зараз немає і я в тому році на Різдво навіть і снігу не бачив. І в цьому теж. Навіть і не знаю як сказати. Оу,вже бачу першу зірочку на небі. Іду зараз молитися. А ви як? Вже сідаєте?

  Ответить
  1. Приветствую, з Святвечором. Сейчас также иду.

   Ответить
 5. Вiтання! Я вже вас привiтав у Вайберi,але я i тут хочу вас привiтати з Рiздвом та побажати вам усього найкращого! I ось що цiкаво було б дiзнатися. Ось цi спамнi дзвiнки… Навiть i не знаю як сказати вам. Ну зрозумiло ви не можете знати хто дзвонив тодi менi але ось мамi недавно подзвонив номер з Киева i це був спам. А менi подзвонили з якогось номера 096 далi цифр не пам’ятаю i получилось що я вiдповiв. Менi почали казати що я моду отримати якусь банкiвську картку,а з Киева менi теж тодi позвонили i казали що проводить якесь соцiальне опитування i я можу прийняти участь у якомусь конкурсi. Я звiсно поклав трубку i бiльше вони не дзвонили. Ви казали що це автоматичний дзвiнок,погрозу телефону не несе,але виманити грошi якщо я буду робити те що там кажуть може. Шановний Ярославе якщо есть змога то пояснiть: на цих дзвiнках щось заробляють,за нами слiдкують,дзвонять нам щоб виманити грошi чи просто це якась шпигунська програма в мене стоïть що щось робить i менi дзвонять? I що самe цiкаве — звiдки у Киева мiй номер телефону та звiдки цi автоматичнi дзвiнки проходять?

  Ответить
  1. Приветствую, на этом зарабатывают и это не программа. Телефоны берут например с социальных сетей и ищут жертву.

   Ответить
   1. Шановний Ярославе я взагалi ніколи свій номер в соціальних мережах не вказував і нікому взагалі не давав. То як все таки таке може бути? Це що зі стелі таке!? Такого бути не може взагалі.

    Ответить
    1. Все может быть. У нас легко купить в государственных чиновников базу личных данных жителей Украины.

     Ответить
     1. Та нi фiга собi. Не знав навiть що также може бути. Оце взагалi жах! Хоч взагалi не май мобiльного телефону. Та це так… Жарт… Пошуковцi значить. Ну тодi все ясно. Ще раз вас з Рiздвом та всього найкращого!

      Ответить
 6. Уже бачу. Дякую за виправлення.

  Ответить
 7. Постарайтесь будь ласка не допускати помилок

  Ответить
 8. Іще шановний Ярославе я скачав программу для сканування QR-кодів,вирішив перевірити чи якісні навушники,навів камеру,відсканував і вийшов сайт Hoco цих навушників,дійсно не підробка,тепер завжди якщо треба буде,буду сканувати,але заразом сталося так,що ця програма не тільки відсканувала мені цей код,а ще цей сайт взяла і скопіювала його у буфер обміну. Чесно кажучи,я не знаю чому так сталося,для мене це було проблемою,просто довелося перезавантажуватися,щоб очистити буфер обміну. Ні,звісно заперечувати я не буду,нехай копіює і сканує,тільки просто хотів вас спитати: чи дійсно так завжди повинно бути,що код сканується,а потім копіюється до буфера обміну чи це просто збіг? Ну дивіться,щоб вам ясніше було,я поясню: на коробці з навушниками був QR-код,я скачав програму і вирішив його відсканувати — перевірити товар чи не підробка. І дійсно не підробка,після сканування вийшов сайт з маркою цього набору навушників,але заразом ця програма взяла і скопіювала це у буфер обміну. А коли я синхронізовував свій планшет з вайбером (я знаю,там теж треба код сканувати,щоб планшет був синхронізований) то щось цей QR-код з Вайберу не копіювався у буфер обміну,а ось з цим сайтом так вийшло,що скопіювався. Так завжди повинно бути чи ні?

  Ответить
  1. Приветствую, так всегда до тех пор пока не скопровать что-то другое или не перезагрузить.

   Ответить
   1. Щось не дуже ясно,а що значить щось друге? У вас тут помилок багато і не дуже ясно. Яке друге?

    Ответить
   2. Ви кажете,так завжди буде копіюватися до тих пір,поки не скопіювати щось друге,або не перезавантажити. В якому сенсі щось друге? По помилкам не дуже ясно.

    Ответить
    1. Скопировали слово «Привет» — будет висеть в буфере обмена пока не перезагрузите или не скопируете другое слово, например «Пока» — теперь оно будет висеть пока еще что-то не скпируете.

     Ответить
     1. Ага хо хо хоооу он воно як! Тепер питань нема. Дякую за роз’яснення! Все тепер менi ясно. Навiть куди уже яснiше. Доброї ночі,шановний Ярославе вам,ви найкращий!

      Ответить
 9. Ой пробачте я не добавив слова ні перед проблемою. Ні,для мене це НЕ було проблемою

  Ответить
 10. Вітання! Шановний Ярославе вибачте,але знову іду до вас…. Як ми вже з вами знаємо,телефони Хуавей та Хонор позбавлені сервісів Гугл,ну не знаю плакати тут чи радіти загалом. Але дайте пояснити: з одного боку Гугл дуже багато займає місця в телефоні,тому деякі на форумах взагалі радять все від Гугла видалити в телефоні,місця ж ого го скільки займають. Так, згоден. З другого боку в принципі сервіси Хуавей та Хонор вони теж місця займають ого го скільки,правда ж? А ось тут вже звертайте увагу на те що я у вас спитаю: як без Гугла та його сервісів нам можна обійтися? Адже в Гугл завжди можна сформулювати запит у вигляді речення,якщо нам треба спитати про щось в інтернеті. Гугл в допомогу,як кажуть але як без нього обходитися якщо в телефоні його немає. В Huawei App Gallery напевно ні одного нормального браузера немає. А нам браузери потрібні!

  Ответить
  1. Претствую, в любом браузере можно сделать поиск по умолчанию гугл и пользоваться как обычно.

   Ответить
   1. А якщо немає предвстановленого ніякого в цих телефонах? Ви думаєте в Huawei app gallery є якийсь нормальний браузер що можна качати?

    Ответить
    1. С любого сайта можно скачать и установить.

     Ответить
 11. Браузер ж якийсь можно скачати на цi телефони?

  Ответить
 12. Ну окей шановний Ярославе,все я зрозумiв. З браузерами все ясно. Можна скачати й поставити любий навіть і на Хонор і Хуавей. Так що на добраніч вам!

  Ответить
 13. Я вітаю вас шановний Ярославе! Сьогодні свято вашої дивовижної красуні жінки Надійки,тому їй привітання та побажання у її свято щастя,здоров’я,хай береже себе,не хворіє. Якщо вона заходить на ваш сайт,то нехай це побачить,якщо може. Всього їй та вам найкращого!

  Ответить
  1. Приветствую, спасибо, перекажу.

   Ответить
 14. Brilliant Paisley Park remains on course for F

  Ответить
 15. Великий сердечний привіт, шановний Ярославе! Сердечно і щиро від усієї душі вітаю вас з днем народження! В першу чергу бажаю вам здоров’я — це саме головне,також бажаю вам щастя,наснаги,творчості,успіхів в вашій роботі,щоб вас слухалася вся ваша родина — ваша красуня Надя,синок Вадимко та всі інші,хто живе поруч із вами в одній квартирі. Я також бажаю вам щоб ви не хворіли,щоб все те,що ви плануєте у своєму житті — здійснилося обов’язково і щоб ви могли зробити все щоб вам хотілося. Дякую вам за всі розділи та статті що ви написали — тисячу разів вам дякую,також і за нові статті вам хочу подякувати. Також хочу сказати що ви шановний Ярославе вмієте пояснювати дуже докладно і я довіряю тільки вашому сайту — про другі сайти я взагалі мовчу — там все під копирку,а ви можете все розкласти по поличкам та написати,правда віддалено не можете допомогти,але все одно хоч щось даєте. Особливо мене вразило те,що я коли одного разу вам довго не писав,ви сказали що навіть мені дзвонити хотіли,я це запам’ятав,знайте я це запам’ятав і потім сиджу і думаю: невже я вам так сподобався,що ви навіть коли я не поруч так переживаєте… Знайте, шановний Ярославе,щоб не трапилося я завжди у думках з вами і я вас не покину. Я став,залишусь і буду вашим постійним відвідувачем,щоб не сталося,тому іще раз вам бажаю щоб ви відсвяткували ваш день народження (хоча я знаю,що ви тепер їх не дуже любите) так щоб у вас залишилися лише приємні спогади,і я хочу щоб в родині Іванішиних завжди панував тільки спокій,щоб вам було тільки приємно від привітань і не тільки моїх,але й інших хто з вами. Бачу,ви почали знімати та більше говорити: ну що ж я радий чути ваш голос,мені приємно,що ви так показуєте,з задоволенням вас дивлюся. Іще раз з днем народження шановний Ярославе і скажіть будь ласка: вам ще просять писати статті на англійській чи ви експериментуєте?

  Ответить
  1. Приветствую, спасибо за поздравления. С английским эксперементирую.

   Ответить
 16. Вiтання! Моєму вітчимові дядькові Сергію подарували недавно Xiaomi Poco x3 pro. Ви з вигляду знайомі з цим телефоном? Кажуть,що це вбивця флагманів. Так?

  Ответить
  1. Приветствую, да он может даже с флагманами посоперничать, особенно если сравнить начинку и цену.

   Ответить
 17. В сенсі позмагатися? Ось мій брат Гнат недавно приїжджав,показував мені свій новий телефон — у нього Самсунг Галаксі S21. То виходить телефон мого брата може позмагатися і він виграє чи все таки виграє телефон мого вітчима?

  Ответить
   1. Ой шановний Ярославе я так i думав. Ну на добранiч вам! Все ясно!

    Ответить
 18. Вітання! У нас проблема: бабуся користується т2,їй чомусь відключили всі канали,вона вже тиждень не може дивитися телевізор,ніякий канал не знаходиться взагалі,зараз перевіряв — нічого не знайдено,що сталося не знаю. У нас не Ланет,у нас Прайм Не,чув що Ланет відключає канали,але вже тиждень не може вона нічого подивитися,у мене Iptv і у мене працює,а т2 вже не хоче. Це з нашого боку проблема чи вам невідомо?

  Ответить
  1. Приветствую, мне неизвестно. Я бы соседей спросил.

   Ответить
   1. Просто казали що Ланет відключає канали Star light media grupp,а моя бабуся просто любить серіали на каналі Україна а він якраз у цій группі. Добре,що ми не на Ланеті,але все таки скажіть,якщо б ми були на Ланеті,а дивилися б Т2 то ми би втратили Україну та інші чи ні?

    Ответить
 19. I саме цікаве: у антени білі крапки,а я знаю,що повинно бути так: червоний — слабий,зелений великий,а тепер все біле,жодного каналу не можемо знайти. Як їй тепер телевізор дивитися?

  Ответить
 20. Невже т2 тепер не працює?

  Ответить
  1. Т2 — работает. Видимо проблемы у вас, но удаленно это не решается.

   Ответить
   1. Ясно. Вибачте шановний все уже налагодилося. Я зайшов на сайт до Зенбуду,а там пишут що у зв’язку зі зміною обладнання якогось не знаю якого будуть профілактичні роботи з 05:00 до 14:00,я знову настроїв у 14:01 — тепер все працює.Дякую за відповідь. Може ми будемо всі потихеньку переходити на IPTV чи ми ще можемо залишатися на т2?Просто я вже давно на Iptv а моя бабуся ще на т2.

    Ответить
 21. Тут все ясно.

  Ответить
 22. Вітаю вас шановний Ярославе! Бачу,що з дизайном у вас все в порядку. Якщо доробляєте — дороблюйте. Мені подобається.

  Ответить

Добавить комментарий