Trending

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu A24 (2 sposoby)

zrzut ekranu dla Samsunga A24

Po zakupie telefonu Samsung a24 z pewnością prędzej czy później będziesz musiał zrobić zrzut ekranu — to najlepszy sposób na udostępnienie zdjęcia.

Nie ma z tym żadnych problemów. Wraz z rozwojem oprogramowania równolegle rośnie możliwość wykonywania zrzutów ekranu.


W Samsungu A24, jeśli chcesz, możesz zrobić ekran, nawet używając podwójnego z tyłu obudowy (zapożyczonego z iPhone’a).

Nie będzie też trudno to zrobić, wypowiadając tylko jedno słowo „Zrzut ekranu”, chociaż nie będę teraz zwracał uwagi na egzotyczne opcje, ale ograniczę się do tradycyjnych.

Przyciski ekranowe

W Samsungu a24 dostępna opcja odbywa się za pomocą fizycznych przycisków (nie mylić z ikoną, którą omówię w następnym rozdziale).

Metoda nie jest wymyślna, ale prosta i błyskawiczna. Zaciśnięte 2 przyciski i natychmiast zwolnione. Jest CICHY I WŁĄCZONY.

ekran z przyciskami na a24

Szczególnie podkreślam — NATYCHMIAST ZWOLNIONY. Jest to warunek wstępny, w przeciwnym razie fiasko gwarantowane, aw komentarzach pojawiają się wiersze „Nie mogę uzyskać pierwszej metody”.

Metoda jest sprawdzona i działa na wszystkich Samsungach A24. Po prostu wykonaj tę pracę natychmiast i wszystko będzie dobrze.

Ikona zrzutu ekranu

Jestem pewien, że wielu zainteresuje opcja robienia zrzutów ekranu na Samsungu a24 poprzez kliknięcie tylko jednej ikony (jak w Huawei Redmi).

Opcja jest prosta, ale będzie wymagała podkowy, a raczej aktywacji tej funkcji. Z jakiegoś powodu Koreańczyk nie tylko nie ustawił go domyślnie, ale nawet trochę go ukrył.


Ukrywa się w ustawieniach, a aby się tam dostać, musisz wykonać co najmniej 4 dotknięcia. Dlatego pierwszym krokiem jest przejście do ustawień.

Następnie wyszukaj i dotknij sekcji funkcji specjalnych. Znalezienie go jest łatwe — przewiń ekran w dół i poszukaj małego zielonego ludzika.

specjalne funkcje Samsunga

Teraz zrób to samo z rosnącą koordynacją.

zaburzona koordynacja i ruch samsung

Następnie aktywuj ustawienia zaawansowane.

dodatkowych menu samsunga a24

Następnie na stronie, na której chcesz zrobić zrzut ekranu, kliknij ikonę typu logo Windows. Będzie tam i możesz go przenieść.

ikona zrzutu ekranu

To wszystko — pozostaje dotknąć ikony.

zrzut ekranu przedstawiający ikonę na a24

Nie musisz konfigurować niczego innego następnym razem, wszystko zostało już zrobione.

Gdzie są przechowywane zrzuty ekranu w telefonie Samsung A24

Być może te linijki są zbędne, skoro dziś już prawie każdy wie, że wszystkie zdjęcia w telefonie można znaleźć w galerii. Samsung a24 nie jest wyjątkiem. Poza galerią są jeszcze inne miejsca. Na przykład aplikacja Zdjęcia Google.

Znajdź także zrzut ekranu wzdłuż ścieżki w plikach systemowych „DCIM” -> „Zrzuty ekranu”. Dlaczego o tym napisałam.


Faktem jest, że po zrobieniu ekranu bardzo często musimy wykonać na nim inne czynności. Tak więc nie wszystko można zrobić z galerii, ponieważ każde repozytorium ma swoją własną specyfikację.

Na przykład w komputerze, jeśli połączysz galerie kablem, nie znajdziesz, co przenieść na komputer. Można to zrobić tylko z folderu „Zrzuty ekranu”. A takich sytuacji jest wiele. Miłego dnia.

Добавить комментарий