Trending

Jak nagrywać ekran na telefonie Samsung A24 za pomocą głosu

Nagrywanie ekranu Samsunga A24

Ogólnie rzecz biorąc, telefon Samsung A24 jest całkiem niezły, a nawet ma wiele zalet wśród analogów.

Niemniej jednak producent z jakiegoś powodu zdecydował się nie wdrażać narzędzia do nagrywania ekranu, mimo że funkcjonalność jest dość często pożądana.

Dlatego wrzuć ustawienia wyszukiwania, aby nagrać ekran samsunga a24 — nie ma go, ale problem został rozwiązany w kilku prostych krokach.

Korzystając z mojego przewodnika, możesz nagrać ekran na telefonie Samsung a24, tak jak jest to realizowane na flagowcach.


Nagrany film będzie w wysokiej jakości i z dźwiękiem — systemowym lub mikrofonowym. Wszystko czego potrzebujesz to ta aplikacja.

Link do pobrania na dole tego posta. To nic nie kosztuje i bez reklam. Drugiego takiego nie znajdziesz na rynku.

Po zainstalowaniu aplikacji należy ją nieco skonfigurować. To nie jest trudne. Pierwszym krokiem jest kliknięcie prośby o pozwolenie.

Następnie aplikacja zostanie uruchomiona. Nawiasem mówiąc, czasami domyślnie język rosyjski nie jest ustawiony sam, a następnie sam określ go w ustawieniach. Następnym krokiem jest dotknięcie niebieskiej ikony aparatu. Jest jedyny, więc łatwo go znaleźć.

przycisk aparatu w aplikacji do nagrywania ekranu

Następnie przesuń suwak naprzeciw zainstalowanej aplikacji — to jest dostęp do zapisu.

przesuń suwak na a24

Następnie polecam zezwolenie na wiadomości, abyś mógł wygodnie zatrzymać nagrywanie ekranu na Samsungu a24.

Następnie dwukrotnie przesuń kurtynę w dół, aby wyświetlić menu szybkich ustawień ekranu Samsung A24. Na górze będą 3 kropki. Kliknij je i dotknij Zmień przyciski.

przyciski zmiany na a24

Interesuje nas ikona aparatu. Z reguły znajduje się na trzecim ekranie, więc przesuń panel w lewo. Jeśli zostanie znaleziony, przytrzymaj palec na tej ikonie i przeciągnij ją w dół.

ikona aparatu na a24

Teraz ponownie otwórz menu szybkich ustawień i kliknij przeciągniętą ikonę.

rozpocznij nagrywanie ekranu w telefonie Samsung A24

Następnie nadaj wymagane uprawnienia i kliknij przycisk „Rozpocznij nagrywanie ekranu”. Możesz zakończyć nagrywanie za pomocą powiadomienia.


Znalezienie pracy jest łatwe. Znajduje się w galerii, Google Photos oraz w samej aplikacji i w folderze systemowym nagrań ekranu. Dla tych, którzy nie rozumieją, poniżej filmik. Miłego dnia.

Oficjalna strona:
NIE

system operacyjny:
android

Interfejs:
Rosyjski

Licencja:
za darmo

Jak nagrywać ekran na Samsungu A24

Добавить комментарий