Trending

Güç düğmesi olmadan samsung nasıl açılır

Samsung'u güç düğmesi olmadan açın

Mükemmel Samsung telefonu ne olursa olsun, güç düğmesinin kırılmayacağının kesinlikle garantisi yoktur.

Ve bu, örneğin, özellikle A12 veya A30’unuz varsa, düşme, su ve diğer nedenlerden olabilir.

Düğmesiz eski Samsung telefonlar sorunsuz açıldı, şimdi bu bir sorun. Tabii ki, söküp çalıştırabilirsiniz.


Örneğin, A50 veya A51’iniz varsa, “sağlam” olduğu için ona yaklaşmak o kadar kolay değil ve eminim ki kendiniz açmaya cesaret edemezsiniz.

Evet, bu bir trajedi değil. Güç düğmesinin değiştirilmesi pahalı değil, ancak şimdi telefona ihtiyaç var.

Samsung telefon hilesi

Her şeyden önce, sorunun gerçekten düğmede olup olmadığını kontrol edin. Pil zayıfsa akıllı telefon da başlamaz.

Üstelik cihazın kendine gelmesi için şarj konusunda bir süre desteklemeniz gerekiyor ancak bu tabletler için geçerli değil.

Tamamen boşaldığında, tablet genellikle normal şekilde şarj olmaz. Sadece bir uzmanın doğal olarak yapabileceği, denetleyiciyi ve biraz akımı atlayarak pile yeni bir ömür vermeniz gerekecektir.

Bu bir akıllı telefonsa, güç düğmesine basmaya çalışmadan önce biraz şarj olmasına izin verin. «Ölü» ise, on dakika boyunca şarjda tutun ve ancak bundan sonra cihazı yeniden başlatmayı deneyin.

Bazı kişilerin çalıştığını iddia ettiği düğme kombinasyonları vardır. Bir örnek, aynı anda sesi açıp kapatmak ve ardından bir kabloyla bir PC’ye bağlanmak.

Hançer görünene kadar biraz bekleyin (yabancı dilde). Bundan sonra, parmaklarınızı tuşlardan kaldırın ve sesi azaltmak için bir kez basın.

samsung indirme modunu etkinleştir

Neden yöntemin %100 çalıştığını iddia etmiyorum? Çünkü şimdi çalışıyor ama gelecekte A70, A71 ve benzeri telefonlar örneğin android 12 alacağı zaman bu hilenin size yardımcı olacağından emin değilim.


Ne yazık ki, yapılacak en iyi şey güç düğmesini onarmaktır. Bu genellikle bir telefon tamircisi için nispeten kolay bir çözümdür ve işleri daha da kötüleştirme riskini taşımazsınız.

Добавить комментарий