Trending

Dlaczego ekran Realme 6 pro / c11 / c21 / c3 / c15 / 8 pro / 7 pro nie włącza się

Realme nie chce się włączyć

Od samego początku pragnę złożyć kondolencje. Doskonale wiem jakie to nieprzyjemne uczucie, gdy telefon realme 6 pro, c11, c21, c3, c15, realme 6 pro, realme 8 pro, realme 7 pro czy 6i się nie włącza.

Dlaczego nie ma jednoznacznej odpowiedzi, skoro jeśli coś się spaliło, a to nie jest wykluczone, to przyczynę ustala się tylko poprzez diagnostykę, ale mam też dla ciebie dobrą wiadomość.


Bardzo wiele razy królestwo nie włącza się przez kaprys. Jest to spowodowane gromadzeniem się ładunku ujemnego i rzadziej, ale nadal przyczyną może być usterka oprogramowania.

Te dwa ostatnie punkty możesz wyeliminować we własnym zakresie, a teraz pokażę ci, co robić w takich przypadkach.

Jak wymusić włączenie telefonu Realme

Wymuszone włączenie telefonu realm potencjalnie rozwiązuje wiele problemów, w szczególności jeśli jest to spowodowane awariami systemu.

Następnie następuje wymuszona aktualizacja systemu telefonicznego. Oto, co musisz zrobić.

Naciśnij przycisk zwiększania głośności i zasilania. Naciśnij je jednocześnie, nie zwalniając przez 10 sekund (zwykle wystarczy 8).

Jeśli pojawi się logo (napis Realme), to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że udane pobieranie będzie kontynuowane i wszystko będzie działać tak, jak działało wcześniej.

Mój Realme nie chce się włączyć, co robić

Jeśli powyższa instrukcja nie przyniosła pocieszającego rezultatu, bądź cierpliwy. Rozumiem Twój ból, gdy Twój Realme C11 lub inny nie chce się włączyć.

Jeśli Twój telefon Realme nadal się nie włącza, upewnij się, że jest wystarczająco naładowany i w razie potrzeby ładuj go przez co najmniej 30 minut, a następnie spróbuj włączyć telefon i sprawdź, czy się włącza.

W wielu przypadkach problem dotyczył przewodu ładującego niż telefonu. Nawet w jego przypadku może być wiele powodów, dla których masz problem.

Pęknięcie – wiadomo, że nawet oryginalne kable w opakowaniu mają określoną wytrzymałość na rozciąganie. W przypadku uszkodzenia zaleca się natychmiastową wymianę.

Przewód nieobsługiwany — kolejny częsty problem występuje, gdy niedawno go wymieniłeś, ale nie jest obsługiwany przez Realme.

Zawsze zaleca się używanie oryginalnych dostarczonych przez producenta smartfona. Kabel nie pasuje — wypadanie ładowarki z portu to obecnie częsta przypadłość.

Może się to zdarzyć w przypadku oryginalnych kabli po dłuższym użytkowaniu. Jeśli więc już nie pasuje, najlepiej jak najszybciej go wymienić.

Po kablu kolejny problem, który może powodować sama przejściówka. Podobnie jak w przypadku kabla ładującego, adapter może czasami sprawiać problemy.

Możemy nie być w stanie zrozumieć problemu, patrząc na niego wizualnie, dlatego musimy sprawdzić adapter.

Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest po prostu wypróbowanie różnych adapterów i sprawdzenie, czy telefon włącza Realmi, czy nie.

Zawsze lepiej jest kupić oryginalny obsługiwany adapter od oficjalnego producenta.

Ostatnią rzeczą, jaką możesz zrobić, to uruchomić telefon w trybie odzyskiwania. Aby to zrobić, jednocześnie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania z klawiszem zmniejszania głośności, aż smartfon się uruchomi.

Jeśli zrobiłeś to pomyślnie, jesteś teraz w trybie odzyskiwania, możesz przejść do opcji za pomocą klawiszy zwiększania / zmniejszania głośności i wybierać opcje za pomocą przycisku zasilania.

Teraz przejdź do czyszczenia partycji pamięci podręcznej za pomocą klawiszy głośności i wybierz ją, naciskając przycisk zasilania.


Pamięć podręczna telefonu zostanie wyczyszczona i zostaną utworzone nowe pliki pamięci podręcznej. W następnym kroku należy wyłączyć telefon na kilka sekund, a następnie ponownie nacisnąć przycisk zasilania.

Jeśli to się nie powiedzie, powinieneś wypróbować ostatnią metodę, o której wspomniałem powyżej. Aby to zrobić, naciśnij i przytrzymaj przyciski ponownie, jak poprzednio.

Włącz za pomocą klawisza zmniejszania głośności, ale teraz musisz wybrać „wyczyść dane” za pomocą klawiszy głośności i wybierz go, naciskając przycisk zasilania.

rozwiąż problemy z zasilaniem realme c11

Teraz wszystkie dane w telefonie komórkowym zostaną usunięte. W ostatnim kroku spróbuj włączyć go ponownie. Mam nadzieję, że Twój problem został rozwiązany.

Добавить комментарий