Trending

Como grabar pantalla samsung a23 con sonido

samsung a23'te ekran kaydını başlat

Samsung A23’ün henüz yerleşik bir ekran kaydına sahip olmadığı gerçeğiyle başlayalım, ancak böyle bir işlev a33’te zaten görünmüş, ancak henüz a32’de yok.

Korece’nin neden «sıkıldığı» bilinmiyor. Lens veya sensör gibi fiziksel bir bileşen eklemesi gerekmez.


Birkaç satır kod yazmanız yeterlidir ve her şey yapılır, ama hayır, öyle değil — kendimiz ekleyeceğiz. Her şey basit ve hızlı bir şekilde yapılır.

Başka yollar da var ama benimki en iyisi. Kendiniz kontrol edip görebilirsiniz, aksi takdirde ya reklama çıldırırsınız ya da cebinizi boşaltırsınız.

Samsung a23’te ekran kaydı yapmak için uygulama

Piyasada bu tarz bir çok uygulama var fakat aşağıdan benden indirip kurmanızı tavsiye ederim. O zaman sadece her şey bir demet olmayacak, aynı zamanda yerleşik fabrika yönteminden de farklı olmayacak.

Uygulama zamana ve kaliteye göre test edilmiştir ve piyasada bulamazsınız. Daha doğrusu, orada, ama şimdi yazar o kadar çok reklam koydu ki, annem üzülmedi. Kurulumdan sonra izinleri verin ve her zaman üstte yapın.

her zaman üstte izin ver

Ardından, hızlı erişim panelinde, sola bir hareketle ikinci pencereye gidin ve artı işareti olan son simgeye tıklayın.

Ardından ekranın üst kısmındaki pencereleri son sayfaya taşıyın, kamera simgesini bulun ve aşağı sürükleyin.

ekran kayıt simgesini a23'e sürükleyin

Bundan sonra, alttaki «Bitti»yi onaylayın. Artık Samsung A23’ünüzde Kore amiral gemilerinde olduğu gibi ekran kaydı yapılabilir.

Ekranı aşağı doğru sürüklemeniz ve sürüklediğiniz kamera ikonuna tıklamanız yeterlidir. Ancak ilk seferde 2 izin daha sağlamanız gerekecek, ancak bu yalnızca bir kez.

Sesli ekran kaydı

Kim daha fazlasını ister, o zaman uygulama ayarlarını açmanız ve Rusça dilini seçmeniz gerekir. O zaman her şeyi kendin göreceksin.

Kaydı bir mikrofondan veya sistemden gelen sesle (arka planda çalanlar) olacak şekilde yapılandırabilirsiniz.


Varsayılan olarak, her şey sessiz olarak ayarlanmıştır, ancak gerekirse kaydırıcıyı ilgili satırın karşısındaki parametrelerde hareket ettirin.

Ekranı çekerseniz «DUR» düğmesine basarak kaydı durdurabilir, bakmak isterseniz galeride veya doğrudan uygulamanın kendisinde bulabilirsiniz.

işlemi durdurun ve videoyu izleyin

Aslında paylaşmak istediğim tek şey buydu ve bir şeyler yolunda gitmediyse, yorumlar emrinizde. İyi günler.

Resmi site:
Numara

işletim sistemi:
android

Arayüz
Türk

Lisans:
bedava

Samsung a23 ekran kaydı nasıl yapılır atılır

Добавить комментарий