Trending

3 sposoby na zrobienie zrzutu ekranu na samsung a23

zrzut ekranu na samsung a23

Koreańczyk zapowiedział Samsunga a23 i nie umieścił na nim kilku funkcji do wykonania zrzutu ekranu (pięć wbudowanych metod).

Telefon samsung a23 ma szansę stać się liderem, podobnie jak a51 w 2020 roku, a smartfon a12 w 2021 roku.


Bez uciekania się do aplikacji innych firm dotyczących zrzutów ekranu nie będziesz miał z tym problemów, możesz nawet użyć głosu.

Opowiem o trzech opcjach, z których każda zasługuje na uwagę i znajdzie swoich fanów.

Pierwszy sposób na zrobienie zrzutu ekranu

Zacznę od najwygodniejszego, szczególnie dla osób starszych. Nie wymaga gwałtownych ruchów, jak dwa następne. Wystarczy wykonać niewielką manipulację ustawieniami Samsung a23, zanim zaczniesz robić zrzut ekranu.

Ustawienia są proste. Zaczynajmy. Otwórz je (dotknij ikony koła zębatego) i obracaj ekran, aż zauważysz kategorię Ułatwienia dostępu. Jest prawie na dole. Jeśli przewiniesz na sam dół, zobaczysz to, chyba że zrobiłeś dużą czcionkę.

przejdź do funkcji specjalnych

Idąc tam bez schodzenia w dół, tuż przed sobą zobaczysz „Upośledzona koordynacja…” — naciśnij.

przejdź do sekcji koordynacji

Teraz przed oczami zobaczysz „Menu pomocnicze”. Musi być aktywowany.

aktywuj dodatkowe menu

Natychmiast po aktywacji nagle znikąd pojawi się ikona, która pozwoli ci przenieść się w dowolne miejsce.


Jeśli go dotkniesz, natychmiast pojawi się okno z sześcioma ikonami na czarnym tle, z których jedną będzie „Zrzut ekranu”.

zrób zrzut ekranu ikony na samsung a23

Moglibyśmy tutaj zakończyć, ale polecam kliknąć „Menu pomocnicze” i przypiąć ikonę, aby nie przeszkadzała. Następnie usiądzie z boku ekranu, a dotkniesz go przypadkowo klikając ikony innych aplikacji.

Drugi sposób na zrobienie zrzutu ekranu

Drugi sposób na zrobienie zrzutu ekranu na Samsungu a33 można nazwać, jeśli nie klasycznym, to zdecydowanie najczęstszym. Nie wymaga niczego poza jednym ruchem dwoma palcami — wciśnij i puść ciszej i mocniej.

zrób zrzut ekranu za pomocą przycisków na samsung a23

Jednocześnie powinieneś od razu odpuścić, możesz nawet powiedzieć, aby zrobić tę sztuczkę tak szybko, jak to możliwe — wtedy się uda, inaczej ci się nie uda.

Z tego powodu wielu, którzy zrobili to na starych koreańskich urządzeniach, jest zmuszonych ponownie poszukać, jak zrobić zrzut ekranu.

Trzeci sposób na zrobienie zrzutu ekranu

zrzut ekranu przy krawędzi dłoni

Podsumowując, jeszcze jedną sztuczką jest zrobienie zrzutu ekranu na Samsung a33. Tym razem możemy powiedzieć opcję reaktywną.

Bez ustawień i dodatkowych ruchów. Podsumowując, trzymaj krawędź dłoni w poprzek ekranu, ale wymaga to pewnej zręczności.


Oczywiście nie to samo, co sztuczki z kartami, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że za pierwszym razem ci się nie uda.

Zwłaszcza jeśli ekran może poruszać się w lewo lub w prawo. Dlatego polecam uczyć się od tych, w których nie ma możliwości odwrócenia się. Miłego dnia.

Jak zrobić zrzut ekranu na samsung a23

Добавить комментарий