Trending

3 sposoby łatwego wykonania zrzutu ekranu na Samsung M33

zrzut ekranu dla samsung m33

Właściciele telefonu Samsung M33 2022 bez wątpienia będą musieli zrobić zrzut ekranu.

Dzielenie się zdjęciami jest dziś bardzo popularnym zjawiskiem, zwłaszcza wśród młodych ludzi, a Koreańczyk uprzejmie przedstawił kilka sposobów, aby to zrobić.


Nie będę opisywać wszystkiego, bo wtedy dostanę płytę, która cię zmęczy, ale ograniczę się tylko do najbardziej półksiężycowych opcji, jak zrobienie szybkiego zrzutu ekranu na Samsungu M33.

Opiszę trzy najbardziej akceptowalne sposoby, a każdy z nich na pewno znajdzie swoich fanów od uczniów po emerytów.

Przyciski zrzutu ekranu

Na Samsungu M33 możesz bardzo szybko zrobić zrzut ekranu za pomocą bocznych przycisków. Jedna ręka jest naprawdę niewygodna.

Jednak będzie odpowiadać wielu osobom. Mamy będą musiały jak najszybciej nacisnąć i zwolnić jednocześnie klawisz zasilania i klawisz wyciszenia.

przyciski zrzutu ekranu na m33

Celowo wspomniałem o tym zdaniu tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym razie grozi ci fiasko. Zamiast robić migawkę, skorzystaj z opcji off i bixby.

Bixby to osobny problem. Jeśli po naciśnięciu „Zasilanie” uruchomisz ten parametr, ten parametr można łatwo zastąpić, klikając linię na samym dole, aby zmienić ustawienia przycisku zasilania.

Zrzut ekranu dłonią

Tutaj będziesz potrzebować trochę zręczności, a raczej nawet nie zręczności, ale praktyka. Najważniejsze jest trzymanie krawędzi dłoni w poprzek wyświetlacza, bez względu na to, po której stronie.

palmy i telefon

Głównym gestem jest zrobienie tego szybko i nie oderwanie żebra. Pierwsza próba zwykle kończy się niepowodzeniem, ale jeśli się nauczysz, to w przyszłości będziesz używał tylko tej metody.

Zrzut ekranu dla emerytów

Nie zwracajcie uwagi na to, co napisałem dla emerytów, po prostu ta metoda jest bardzo prosta i nie wymaga gwałtownych ruchów.


Aby go użyć, musisz najpierw zrobić kilka nalewek w swoim Samsungu M33. Aby to zrobić, otwórz je i kliknij zieloną ikonę z białym mężczyzną — „Dostępność”.

specjalne cechy Samsunga m33

Następnie przewiń w dół ekranu i wybierz „Brak koordynacji”.

Sekcja niekoordynacja

Teraz przejdź do „Dodatkowe menu”.

sekcji menu pomocniczego

Tam aktywuj dwa przełączniki — samo menu i napraw ikonę.

włącz menu pomocnicze m33

Drugi przedmiot nie jest konieczny, ponieważ przycisk pojawi się po aktywacji pierwszego przedmiotu, ale czasami będzie ci przeszkadzał, więc polecam go naprawić.

pinowa ikona

Następnie na każdej zakładce „zawiesi” się z boku ekranu czarna, prawie niezauważalna ikona. Po kliknięciu pojawi się okno z przyciskiem „Zrzut ekranu”.

ikona zrzutu ekranu na samsung m33

Myślę, że zrozumiesz to, a dla tych, którzy mają trudności, możesz obejrzeć film zamieszczony poniżej tych wierszy. Miłego dnia.

 

Jak zrobić zrzut ekranu na samsung m33

Добавить комментарий