Trending

Sesli samsung a24 ekran kaydı nasıl yapılır

samsung a24 ekran kaydı

Genel olarak Samsung A24 telefon oldukça iyi ve hatta analogları arasında birçok avantajı var. Bununla birlikte, üretici, işlevselliğin oldukça sık talep edilmesine rağmen, bir nedenden dolayı ekran kayıt aracını uygulamamaya karar verdi.

Bu nedenle, samsung a24 ekranını kaydetmek için arama ayarlarına girin — orada değil, ancak sorun birkaç basit adımda çözüldü.

Rehberimi kullanarak, amiral gemilerinde uygulandığı gibi Samsung a24 telefonunuzdaki ekranı kaydedebilirsiniz. Kaydedilen video yüksek kalitede ve sesli — sistemli veya mikrofonlu olacaktır. Tek ihtiyacınız olan bu uygulama.

Bu yazının altındaki indirme bağlantısı. Ücretsizdir ve reklamsızdır. Piyasada bir benzerini daha bulamazsınız. Uygulama yüklendikten sonra, biraz yapılandırılması gerekir. Zor değil. İlk adım, izin isteğine tıklamaktır.


Ardından, uygulama başlayacaktır. Bu arada, bazen varsayılan olarak Rus dili kendi başına ayarlanmaz, ardından ayarlarda kendiniz belirtin. Bir sonraki adım, mavi kamera simgesine dokunmaktır. O tek kişi, bu yüzden bulması kolay.

Ekran kayıt uygulamasında kamera düğmesi

Ardından kaydırıcıyı yüklü uygulamanın karşısına getirin — bu yazma erişimidir.

kaydırıcıyı a24'e getirin

Ardından, Samsung a24’te ekran kaydını kolayca durdurabilmeniz için mesajlara izin vermenizi öneririm.

Ardından, Samsung A24 ekranının hızlı ayarlar menüsünü görüntülemek için perdeyi iki kez aşağı kaydırın. Üstte 3 nokta olacak. Onlara tıklayın ve Düğmeleri Değiştir’e dokunun.

düğmeyi a24 olarak değiştirin

Kamera simgesiyle ilgileniyoruz. Kural olarak, üçüncü ekranda bulunur, bu nedenle paneli sola kaydırın. Bulunursa, parmağınızı bu simge üzerinde tutun ve aşağı sürükleyin.

a24 üzerinde kamera simgesi

Şimdi hızlı ayarlar menüsünü tekrar açın ve sürüklediğiniz simgeye tıklayın.

samsung a24'te ekran kaydını başlat

Bundan sonra, gerekli izinleri verin ve «Ekran Kaydını Başlat» düğmesine tıklayın. Kaydı bir bildirimle sonlandırabilirsiniz.


İşinizi bulmak kolaydır. Galeride, google fotoğraflarda ve uygulamanın kendisinde ve ekran kayıtları sistem klasöründedir. Anlamayanlar için video aşağıdadır. İyi günler.

Resmi site:
HAYIR

işletim sistemi:
android

Arayüz:
Rusça

Lisans:
ücretsiz

Samsung A24 ekran kaydı nasıl yapılır

Добавить комментарий