Trending

Samsung s23 ekran görüntüsü nasıl alınır (3 yol)

samsung s23 ultra için ekran görüntüsü

Koreli, ekranın ekran görüntüsünü almak için Samsung s23’ü birçok işlevle doldurdu. Bu, Bixby ve Google Asistan kullanılarak düğmelerle, simge aracılığıyla hareketle yapılır.

Bu nedenle, seçim geniştir ve herkes kendileri için en iyi yolu seçebilir, çünkü kural olarak, gençler bazı seçenekleri ve yaşlılar diğerlerini sever.

Her şeyi tarif etmeyeceğim. Size sadece klasik olanlardan bahsedeceğim ve bu tür seslerden sadece yorumlarda bahsedeceğim, eğer birisi bir arzu ifade edip sorarsa.


Size bir iPhone veya redmi’deki gibi avuç içi kenarı, düğmeler ve simge aracılığıyla samsung s23’te nasıl ekran yapılacağını anlatacağım.

Avucunuzun içi ile ekran yakalama

Avucunuzun içiyle Samsung s23’te ekran görüntüsü almak için, (çok hızlı olması gerekmez) kenarı sağ kenardan sola kaydırmanız gerekir.

Bu durumda avuç içi kenarı ekrana değmelidir. Ata çok hafif basmak gerekli değildir.

avuç içi ekran görüntüsü

Lütfen birçoğunun ilk seferde başarılı olamadığına dikkat edin. Bu nedenle böyle bir fırsatınız olmadığını yazmayın.

Böyle bir olasılık var. Birkaç kez pratik yapın ve başaracaksınız. Hiçbir şey yapılandırmanıza gerek yok. Galeride bulabilirsiniz. Listenin başında olacak

Ekran düğmeleri

s23’te ekran görüntüsü almak için düğmeleri kullanmak en yaygın yoldur. Birlikte basmanız ve gücü ve sesi hemen serbest bırakmanız gerekir (sesi azaltın)

samsung s23 ekran düğmesi

Artık kesinlikle bir an önce basıp bırakmanız gerektiğini unutmayın. Bekle — işe yaramayacak.

Ekran görüntüsü simgesi

Bir simge olarak ekran görüntüsü almak için önce bu seçeneği etkinleştirmeniz gerekecek ve ancak o zaman böyle bir fırsat olacak.


Bunu yapmak için, ayarlarda (nasıl açılacağını bildiğinizi düşünüyorum), «erişilebilirlik» öğesini seçin (küçük bir adamın olduğu yeşil bir simge).
s23'teki özel özellik
Açar açmaz koordinasyonsuzluk çizgisini bulun. Üstüne tıkla.
uyumsuzluk s23
Şimdi ek menüyü etkinleştirin (kaydırıcıyı sağa hareket ettirin).
s23'te ek menüyü etkinleştir
Sizden sonra çalışan bir simge görünecektir.
ek menü düğmesi
Üzerine tıkladığınızda, farklı işlevlere sahip bir menü açılacaktır. Bunlardan biri ekran görüntüsü alacak.
samsung s23'te ekran görüntüsü alma simgesi
Bu kadar. Bu fırsatlar sizin için yeterli olacaktır. Biraz sonra bunun nasıl olması gerektiğine dair bir video çekmeyi planlıyorum.

Unutmadıysam yoksa şimdi vakit yok ama umarım isteyen herkes videolu anlatım olmadan 3 yönteminden birini kullanabilir. İyi günler.

Добавить комментарий