Trending

Samsung M33 Ekran Görüntüsü Almanın 3 Yolu

samsung m33 için ekran görüntüsü

2022 Samsung M33 telefon sahiplerinin şüphesiz bir ekran görüntüsü almaları gerekecek.

Bugün fotoğraf paylaşmak özellikle gençler arasında çok popüler bir fenomen ve Koreliler bunu yapmanın birkaç yolunu kibarca sağladılar.

 

Her şeyi tarif etmeyeceğim, çünkü o zaman sizi yoracak bir kayıt alacağım, ancak kendimi yalnızca Samsung M33 hızlı bir ekran görüntüsü almak gibi en yarım ay seçenekleriyle sınırlayacağım.

En kabul edilebilir üç yolu anlatacağım ve her biri kesinlikle hayranlarını okul çocuklarından emeklilere kadar bulacak.

Ekran görüntüsü düğmeleri

Samsung M33 yan düğmeleri kullanarak çok hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bir el gerçekten rahatsız.

Ancak, birçok kişiye uyacaktır. Annelerin mümkün olan en kısa sürede Güç tuşuna ve Sessiz tuşuna aynı anda basıp bırakmaları gerekecektir.

m33 ekran görüntüsü düğmesi

Bu tabirden kasten bir an önce ve aynı zamanda bahsetmiştim, yoksa fiyaskoya girersiniz. Anlık görüntü almak yerine off ve bixby seçeneklerinden yararlanın.

Bixby ayrı bir konu. «Güç» düğmesine bastığınızda bunu başlatırsanız, güç düğmesinin ayarlarını değiştirmek için en alttaki satıra tıklayarak bu parametreyi değiştirmek kolaydır.

Avucunuzun içiyle ekran görüntüsü alma

Burada biraz el becerisine, hatta daha doğrusu el becerisine değil, uygulamaya ihtiyacınız olacak. Sonuç olarak, hangi taraf olursa olsun, avucunuzun kenarını ekran boyunca tutmaktır.

avuç içi ve telefon

Ana hareket, hızlı bir şekilde yapmak ve kaburgayı yırtmamaktır. İlk deneme genellikle başarısız olur, ancak öğrenirseniz, gelecekte yalnızca bu yöntemi kullanacaksınız.

Emekliler için ekran görüntüsü

Emekliler için yazdıklarıma aldırmayın, sadece bu yöntem çok basit ve ani hareketler gerektirmiyor.

 

Sadece kullanmak için önce Samsung M33’ünüzde bazı tentürler yapmanız gerekir. Bunu yapmak için, onları açın ve beyaz bir adamla yeşil simgeye tıklayın — «Erişilebilirlik».

samsung m33 özel özelliği

Ardından, ekranın en altına gidin ve «Koordinasyon» öğesini seçin.

Bölüm koordinasyon

Şimdi «Ek menü»ye gidin.

bölüm yardımcı menü

Orada, iki anahtarı etkinleştirin — menünün kendisi ve simgeyi düzeltin.

yardımcı menüyü etkinleştir m33

İkinci öğe gerekli değildir, çünkü ilk öğe etkinleştirildiğinde düğme görünecektir, ancak bazen size müdahale edecektir, bu yüzden düzeltmenizi tavsiye ederim.

iğneli simge

Bundan sonra, her sekmede, ekranın yan tarafında siyah, neredeyse algılanamayan bir simge “asılı kalacak”. Üzerine tıkladığınızda, «Ekran Görüntüsü» düğmesinin bulunduğu bir pencere açılacaktır.

Samsung m33 ekran görüntüsü simgesi

Anlayacağınızı düşünüyorum ve zorlananlar için bu satırların altında yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz. İyi günler.

Samsung M33 ekran görüntüsü nasıl alınır

Добавить комментарий