Trending

Samsung a72 kablosuz şarj nasıl etkinleştirilir

Samsung a72 kablosuz şarj etkin

Yeni bir telefon alacaksanız veya daha önce aldıysanız ve Samsung A72 kablosuz şarj cihazı var mı diye merak ediyorsanız o zaman sizi biraz üzeceğim ve sevindireceğim.

Samsung A72, kablosuz şarjı destekler, ancak yerleşik ve harici değildir. Merak etmeyin bu telefonu alıp kablosuz şarj ile şarj edebilirsiniz.

Aslında, tek bir «A» ve «M» serisinde, hatta en 72’lik sürüde bile yerleşik kablosuz şarj özelliği yoktur.


Ancak şimdi size nasıl bağlayacağınızı anlatacağım. 10 yaşındaki bir çocuğun bile yapabileceği kadar basittir ve yerleşik s21’den hiçbir şekilde farklı olmayacaktır.

Tek ihtiyacınız olan bir kayıt alıcısı satın almak. Her kuruşuna değer. 80 ruble için aliexpress’e götürdüm.

Yerli çevrimiçi mağazalarda, alıcı 250-300 ruble arasında bir yere mal oluyor. Bunu düşünüyorsanız, aşağıdaki resimdeki gibi bir tane alın.

Kablosuz şarj için alıcı

Ardından, kablolu bir şarj cihazı bağlar gibi bağlayın ve herhangi bir kılıfı Samsung A72 takın.

Dışarıdan kesinlikle hiçbir şey fark edilmeyecek. Her şey gizlenecek ve kapağın altında bir alıcı olduğuna dair herhangi bir işaret fark etmek imkansız.

Samsung A72 bir durumda

Bir sonraki adım, kablosuz şarj cihazının kendisidir. Ayrıca satın alınması gerekiyor. Ancak 3 kat daha pahalı olan ve mağazadan desteklenen s21 bile kitinde yok.


Yani burada fazla ödeme yapmayacaksınız, ancak kablosuz şarj ne kadar güçlü olursa, telefon o kadar hızlı şarj olur. Aynı zamanda, hız amiral gemideki ile aynı olacaktır. Sonra sadece telefonu yalayın ve işlem başladı.

Samsung A72 kablosuz şarja bağlanır

Yani Samsung A72 her konuda size uyuyorsa ve tek kriter kablosuz şarj ise o zaman alabilirsiniz.

Daha sonra fazladan 250 ruble ödemek önemsizdir. Bütün bunlar %100 çalışıyor. Böylece seçim yaparken bu parametreyi göz ardı edebilirsiniz. İyi günler.

Samsung A72 kablosuz şarj işlevi var mı ve nasıl açma

Добавить комментарий