Trending

Samsung a04s ses ile ekran nasıl kaydedilir

Samsung A04s başlangıç ekranı kaydı

Er ya da geç, Samsung A04s telefon sahiplerinin çoğu, talimatları paylaşmak ve göndermek için ekranı kaydetmeye ihtiyaç duyacaktır.

İşte burada başarısız olacaksınız. Gerçek şu ki, Samsung A04s için ekran kaydı sağlanmıyor. Ağda, bakarsanız ve video, uygulamayı marketten yüklemenizi önerir. Evet, kaydedecek.

Sadece bununla reklamlardan sıkılacaksınız ve zaten herkesi aldı. Evet reklamlardan kurtulabilirsiniz ama cebinizde hareket etmeniz gerekiyor.


Her şeyi ücretsiz sunuyorum. Uygulamanın linki aşağıdadır. Kurarak, amiral gemilerinde olduğu gibi aynı ekran kayıt işlevine sahip olacaksınız.

Ayrıca, kısayol menüsünde de bir simgeniz olacak. İstediğini yaparsın ama en iyi yol bu, ayrıca ekranı sesli veya sessiz olarak kaydedebilirsin.

Kısa talimat

Sürecin kendisini çok fazla açıklamayacağım, çünkü uygulamayı indirme bağlantısına ek olarak, aşağıda her şeyin nasıl olması gerektiğine dair bir video talimatı da yayınlamayı planlıyorum.

İlk olarak, bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni vererek her zamanki gibi indirin ve kurun. Ardından, kamera simgesine tıklayın.

kamera simgesine tıklayın

Şimdi izin ver.

çözünürlük için kaydırıcıyı hareket ettirin

Uygulama Rusça yüklenmediyse, ayarlarda belirtin ve (bazen hemen Rusça, bazen değil).


Ardından, bölüm değiştirme simgelerindeki hızlı menü ayarlarına gidin. Orada, kamera simgesini aşağı sürükleyin.

hareket kamera simgesi

Şimdi, ne zaman Samsung A04s’ün ekranını kaydetmeniz gerekiyorsa, sadece bu simgeye dokunun ve geri sayım başlayacaktır.

samsung a04s ekran kaydı

Geri sayım 3’ten 1’e gidiyor. Biri kaybolur kaybolmaz süreç başlamış oluyor. Anlamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyin. İyi günler.

Resmi site:
Numara

işletim sistemi:
android

Arayüz:
Türk

Lisans:
bedava

Samsung A04s ekran kaydı nasıl yapılır atılır

Добавить комментарий