Trending

Samsung A04s’te ekran görüntüsü almanın 2 yolu

Samsung A04s için ekran görüntüsü

Telefonun ekran görüntüsünü alma fikrini kimin bulduğunu bilmiyorum, ancak bu devrim niteliğinde ve çok gerekli.

Koreli, Samsung A04’lerinde, sahiplerinin ekran görüntüsünü alma fırsatından biraz mahrum kaldı.


Avuç içi kenarı ile ekran görüntüsü alma işlevini entegre etmedi. Orada değil, bu yüzden gereksiz yere ekran boyunca hareket ettirmeyin.

Bununla birlikte, birçoğunun “zevklerine göre” yapmadığı düğme yöntemine ek olarak, bir simge ile başka bir harika seçenek sundu. Şimdi bu iki yöntemden bahsedeceğim.

Düğmeler nasıl yapılır

Samsung a04s’te butonlu ekran görüntüsü almak oldukça basit ancak birçok kişinin yapamadığı önemli bir nokta var.

Onun hakkında konuştuğun için çok teşekkür ederim. Diğer kaynaklarda olduğundan, basitçe basılı tutun ve güç diyecekler.

samsung a04s üzerindeki düğmelerin ekran görüntüsü

Ziyaretçiler bu anahtarları basılı tuttuklarında hiçbir şey yolunda gitmez, çaresizlik içinde başka kaynaklara geçerler ve orada da durum aynıdır.

Üstelik, SERP’deki sitelerin çoğu artık sadece otomatik çeviriler bile değil, anlaşılması gereken çok az şey var, ama açıkçası çöp.

Sanki ekran görüntüsünün nasıl alınacağına dair bir giriş uydurmuşlar ve sonra içindeki telefonların isimlerini değiştirip çoğaltıyorlarmış gibi.

Kimse infa’nın modasının geçmiş olduğunu ve bu yöntemlerin işe yaramadığını düşünmüyor. Evet, ihraç artık çöp. Bu arada, kendimi kaptırdım, konuya geçelim.

Bu nedenle, Samsung A04s’deki düğmelerle gerçekten ekran görüntüsü alabilmeniz için, onları basılı tutmanız ve hemen bırakmanız gerekir. Ne kadar hızlı o kadar iyi. Anında yapın ve işe yarayacaktır.

Bir simge nasıl yapılır

Bahsettiğim gibi, düğmeler herkes için değildir. Bu nedenle, daha uygun fiyatlı birinden bahsedeceğim — emekliler bile bundan hoşlanacak.


Bunu yapmak için ayarlara gidin. Bir öğeyi, daha doğrusu bir bölümü veya «Özel özellikler» yazısını arayalım ve oraya gidelim.

bölüm özel özellikler

Ardından, koordinasyondaki artış çizgisine dokunuyoruz.

bölüm koordinasyonsuzluk

Şimdi kaydırıcıyı ek menü bölümünde hareket ettirin.

menü aktivasyonu yapmak

Bir simge görünecektir.

 

ek menü düğmesi

Herhangi bir yere taşıyabilirsiniz ve her zaman her sekmede olacaktır ve üzerine tıkladığınızda bir «Ekran Görüntüsü» simgesi olacaktır.

Samsung A04s ekran görüntüsü simgesi

Ayrıca gözlerinizin önünde yanıp sönmeyecek ve müdahale etmeyecek şekilde sabitlenebilir (yanlışlıkla dokunabilirsiniz).

Nasıl düzeltileceğini anlatmayacağım (çok daha uygun), ancak bilmek isteyenler aşağıdaki videoyu bu girişin altında izleyebilirler. İyi günler.

Samsung A04s ekran görüntüsü nasıl alınır (2 Yolu)

Добавить комментарий