Trending

Карты Google позволяют исследовать другие планеты

планета в космосе

Планеты «Земля» для онлайн-гиганта Google недостаточно. Ее карты мира снова вышли за пределы орбиты. Пользователям предоставлены 12 новых небесных тел, включая планеты и луны.

Эта инициатива должна ознаменовать конец 20-летней миссии зонда «Кассинии», которая предоставила полмиллиона фотографий из своего космического путешествия.


До сих пор на картах Google вы могли посетить Луну, Марс и Международную космическую станцию.

Теперь область разведки намного больше. В коллекцию входят Меркурий, Венера, Плутон, а также группа лун Сатурна вместе с крупнейшим из них – «Титаном». Модель каждого из небесных тел трехмерна, поэтому вы можете ее свободно вращать.

К сожалению, аппроксимация невелика, но давайте вспомним, что это не только графическая визуализация, но и реальные комбинированные изображения, взятые из различных зондов, среди прочего — Кассинии.

Google также позаботился об образовательном аспекте — карты содержат все кратеры, моря, горы и другие типы рельефа. Чтобы исследовать планеты на «Картах Google», просто измените масштаб.

карты google

Карты Google были созданы в 2005 году и сначала предложили классический вид районов.

Со временем они стали все более и более полезными, среди прочего предварительный просмотр на уровне улицы, предлагающий 360-градусный обзор, отображение информации о дорожном движении, навигацию по автомобилю или поиск объектов, таких как рестораны и отели в данном месте на Земле.


С марта этого года пользователи приложений могут делиться своим местоположением с друзьями.

Выйти за пределы орбиты Земли — еще один важный шаг в развитии программного обеспечения и кивок энтузиастам астрономии, которые даже с использованием лучших телескопов не смогут увидеть столько деталей на небесных телах.

23 Комментариев к “Карты Google позволяют исследовать другие планеты”

  1. Вiтання! Скажiть будь ласка,шановний Ярославе,як менi зробити,щоб додаток погода на день показував менi правильное мiсцезнаходження: я живу в Сухому Лиманi в Мiчуринському провулку,а менi чомусь погода показывает вулицю паралельну,тобто Надiï,у нас якраз параллельна Надiï,i показывает так: Nadii street,Sykhui luman Odesa Oblast,а менi потрiбний мiй провулок,а не показывает. Чому?

    Ответить
  2. До речi й карта Google його не показывает.

    Ответить
    1. Вiтання! Якщо включене місце знаходженя (дуже жере батарею) і так показує, то ви зінити нічого не можете. Не думаю що погода на паралельній вулиці буде інакша ніж на вашій.

      Ответить
  3. Так вона де б я не знаходився,показывает правильно,тiльки мою вулицю не показывает,чомусь тiльки паралельну. А чому не знаю? Может ви пiдкажете? У вас вашу Бригадну показывает?

    Ответить
  4. В Одесi правильну вулицю показывает,а от селi чомусь паралельну тiльки

    Ответить
  5. I де б я не йшов,завжди показывает паралельнi, тiльки в Одесi все правильно.

    Ответить
    1. Малі пункти не всі нанесені на карту.

      Ответить
  6. Ясно. Дякую за вiдповiдь! Всього найкращого! На добранiч!

    Ответить
  7. Вiтання! Чомусь додаток Погода на день перестав показувати місцезнаходження: вчора ще показував,але галерея писала,не вдається знайти всі місця через проблеми з підключенням: вчора як завжди на ніч вимкнув телефон,сьогодні ввімкнув галерея вже показує а тепер навпаки Додаток погода на день не показує просто пише: Current location і все,а дані оновлюються нормально: а писало: Nadii street Sukhiy liman ODESSA Oblast,дивлюся змінилася версія: вчора це була 46 версія,сьогодні вже сорок сьома версія,скажіть це просто помилка в сервері у зв’язку з оновленням чи це у мене щось із GPS в смартфоні? Карта і галерея все нормально показують,а погода на день щось вередує сьогодні з GPS,вчора все було нормально. Це виправлять?

    Ответить
    1. Це з оновленям — там пише: текущее расположение улица Надии Сухой Лиман Одеская область.

      Ответить
  8. Вiтання уже не хоче писати: стирав дані додатку просто пише: Current location i все,а Nadii street,Sykhui liman Odesa Oblast,уже не хоче писати: просто Сurrent location і все більше нічого замість Nadii street i все,не знаходить вже додаток моє місцезнаходження після оновлення. Провірте в себе може у вас знайдеться,а то у мене чомусь не хоче просто речення Current location i все,а місцезнаходження вже нема.

    Ответить
    1. Вiтання, в мене встроєний нічого не пише і показує тільки назву міста.

      Ответить
  9. Тільки що на планшет встановлював провіряв там теж Сurrent location пише нема вже місцезнаходження нумо у себе провірте у вас теж так? Встановіть додаток і подивіться. Тільки не переплутайте там багато додатків додаток називається Прогноз погоди самий перший в списку а на робочому столі це погода на день.

    Ответить
    1. В мене теж пише тільки «Сurrent location».

      Ответить
      1. А раніше писало що робити?

        Ответить
  10. Чесно кажу я встановлював і перевіряв а що ж таке: з самого початку ж писало так: Nadii street Sukhyi liman Odesa Oblast була така бігуща строчка а замість неї тепер Current location це що таке? Що робити?

    Ответить
  11. Почекати другого оновлення?

    Ответить
  12. До нього таких проблем не було

    Ответить
  13. Два додатки перевіряв те ж саме.

    Ответить
  14. А зараз ця строчка нi з того нi з сього взяла i зникла

    Ответить
  15. Що робити

    Ответить
    1. Ці питаня до розробника програми. Я до неї відношеня не маю ніякого.

      Ответить
  16. Так-с ну все ясно. Якщо розробник щось накосячив ми не винуватi. Може криву версiю поставив а може ще щось таке. Ну може треба почекати нової. Почекаю а далі буде… На все добре,шановний Ярославе!

    Ответить

Добавить комментарий