Trending

Какой выбрать сд плеер

Прослушивание музыки является одним из любимых занятий миллионов людей во всем мире.

Для прослушивания любимых мелодий в любом месте, вы должны иметь необходимое оборудование, которым может быть CD плеер.


Когда-то они были очень популярны, а сегодня изгнаны из рынка MP3 и MP4 плеерами.

Тем не менее, есть люди, которые предпочитают слушать музыку непосредственно с компакт-дисков. Для них и предназначено описание ниже.

Плеер CD — как выбрать

CD плеер, это электронный цифровой прибор, основной задачей которого проиграть компакт-диск с записанным аудио.

Впервые они появились в середине 80-х годов прошлого века и подключались к стереосистеме.


Позже появились полностью автономные устройства. Первый компакт-диск имел свою мировую премьеру в Токио — 1 октября 1982 года.

Четыре года спустя, на рынке было уже около 100 различных компакт-дисков, которые произвели более 30 компаний.

cd плеер

Современная версия имеет гораздо меньшую площадь, чем ее прототип. CD плеер теперь размещен в одном корпусе вместе с усилителем, тюнером, диктофоном и становится все меньше и меньше.

Есть много типов CD плееров. Одна из самых популярных моделей — Discman, с встроенным усилителем и выходом для наушников.

Если вы решили выбрать для себя сд плеер, обратите внимание на форматы, которые он может прочитать.

В настоящее время, звук записывается на компакт-диски различных стандартов. Основной формат этой области аудио CD и позволяет поставить около 20-25 песен.

Есть также модели с аудио декодерами MP3 и WMA, позволяющие размещение на компакт-диске около 10 часов музыки для MP3 и 20 часов музыки для файлов WMA.


Второй параметр, который необходимо принимать во внимание — диск, который может воспроизвести проигрыватель.

Стандартом в этой области считается CD-R, но на рынке есть модели, позволяющие проигрывать CD-RW, или перезаписываемые диски.

Большим плюсом при выборе будет возможность регулировки высоких частот и басов. Новые модели проигрывателей могут быть даже оснащены эквалайзером.

Также CD плеер может быть оснащен рядом дополнительных функций, таких как повторение всего диска, один трек, случайный выбор, линейный выход, разъем для наушников и вход USB. Дополнительными аксессуары могут быть аккумуляторы, диски и наушники.

Популярные производители CD плееров

Самые популярные производители Sony, Panasonic, Philips, JVC, Томпсон.

Часто задаваемые вопросы, прежде чем выбрать

Я собираюсь слушать музыку в разных форматах

Если ваше намерение состоит, чтобы слушать музыку только стандартную, вы можете выбрать простой проигрыватель компакт-дисков.

Для прослушивания музыки в формате MP3 или WMA должны выбрать более продвинутый проигрыватель.

Аудио форматы MP3 и WMA очень хорошего качества, поэтому для любителей музыки, поддерживающее их оборудование будет отличным выбором.

Я хочу иметь возможность коррекции

Если это так, выберите CD-плеер с эквалайзером с возможностью персональных настроек аудио.


На нашем рынке доступны малые и удобные устройства, которые не имеют слишком много параметров.

Лучше всего, выбрать те, которые производятся известными компаниями и дают гарантию на длительный период. Успехов.

20 Комментариев к “Какой выбрать сд плеер”

  1. Вітаннячко! Подарувала мені мама в 2002 році на моє дев’ятиріччя мені плеєр на касетах без радіо,назву вже не пам’ятаю. Я дуже зрадів,думаю: от вже наслухаюсь,у мене ж касет багато,але рано зрадів: після того,як наш світильник на касетах відправився на свій заслужений відпочинок на смітник,пішов за ним і мій плеєр. А проблема почалася через два роки після покупки і такого характеру: поставив я якось касету,слухаю,слухаю,і тут раптом,коли касета дійшла десь до середини програвання плівку як рвоне! Музика обірвалася,дивлюсь,а у бідної касети вже плівка така пожована,розірвана,а це зробив мій плеєр,почав мені після двох років користування рвати касети. Скажіть,від чого плеєр це почав робити? Це теж пасок чи друге щось?

  2. А вiд чого вона? Шо йому зробилося? Як цю хворобу вилiкувати?

  3. Ну не знаете,то й не знаете. А взагалi дякую! На все добре! До побачення!

  4. Привіз якось мій дядько Геннадій нам з мамою і татом магнітофон Панасонік із Росії,ми тоді всі разом жили,в 1998 році розійшлися,тато почав ним користуватися,все йшло нормально,але якось тато натиснув на якусь не ту кнопку і почалося: з того часу наш Панасонік сам почав стирати половину записів на касетах,він до речі двухкасетний був,тато там ще виламав ручку пошуку радіостанцій,а натиснув тато так: касета грала,видно зупинити хотів,натиснув на якусь не ту кнопку і магнітофон стер записи. У нас там такі чудові збірники пісень були,просто клас! Приїжджаю я якось в гості до тата,поставив касету,тато зі мною на кухні,грає пісня Не перебивай мене,не перебивай,я сьогодні,як залізо,грає,грає і тут пісня обривається і тиша: Я питаю: Тату,що таке? Стерлося,мабуть. Я кажу,як стерлося. А я натиснув не на ту кнопку. На яку? Не знаю. І майже все,що булр на касеті,все стерлося,і всі наші касети,в тому числі й наш Панасонік відправилися на смітник. Скажіть,це хвороба теж,що магнітофон почав стирати касети,чи все-ж таки кнопка допомогла і сам все почав стирати?

  5. Пробачте,шановний Ярославе,до втручаюся знову,але даже хотiв вам розказати: у нас з татом були такi гарнi збiрники пiсень i ми ïх так любили слухати на нашому Панасонiку. В нас були пiснi Ягода-малина,Юрiй Антонов,цiла касета,Школярка ïï спiвала Катерина Семенова,переполох Лариса Долiна виконувала,Гарячi голови Чи далеко до Талiну,Аллегрова, Кожний,хто не перший,той у нас других,Наталi вiтер з моря дув,жаль тато все постирав,от був час,ми тихенько сидiли й слухали по вечорах все це та ïли салат оливье пiд пiснi Юрiя Антонова. Досi згадую. Не перебивай мене,я сьогоднi як залiзо в нас була. Прощаются вже з вами остаточно i питаю: чи слухали ви всi цi пiснi чи нi?

    1. Слухав. Зараз всі ці пісні дуже легко найти і скачати, це раніше проблеми були.

  6. Вітаю вас шановний Ярославе! Така справа: радіоприймач звісно я собі куплю це вже остаточно,тільки як пройде карантин і буде можливість але: у цих бумбоксах як ви прекрасно знаєте є телескопічна сіра антена. Дуже обожнюю я такі антени,як вони повертаються,піднімати їх,згортати це для мене задоволення а ось тут увага: у них є сильна хвороба і ви це теж прекрасно знаєте: вони дуже часто випадають або ламаються: мій брат зламав антену у ліхтарі-радіо Sunka на касетах,я зламав одну на дуже хорошому магнітофоні TOXI який був з підсвіткою та мигаючими вогниками,коротше зі світломузикою,потім дядько Сергій на моєму ще одному магнітофоні Касон,шматочок виломив,одна половина там зосталась,потім я ще одну зламав на Мейсоні. Коротше кажучи шановний Ярославе я ще той ломака: у мене чомусь все в руках не горить,а крашиться сам не знаю чому. Так ось прошу у вас поради: як зробити щоб на майбутньому моєму приймачі який би він не був,не зламати цю красуню-антену? Я дуже сильно такі антени люблю повторюся але ось ця хвороба їхня…. Не знаю…. Може їх не треба часто піднімати та опускати,один раз можна підняти якщо ти вдома і хочеш слухати а коли зібрався в дорогу то тоді і можна? Я рідко зараз виходжу у зв’язку з карантином тому на майбутнє вас і питаю: можливо цю антену захистити чи ні?

  7. Слухайте а якщо як не часто її піднімати та опускати? Може можна її зберегти піднятою весь час?

      1. Ой дякую за відповідь! Я вже думав що й не відповісте. Гарного вам вечора і дякую за цю статтю.

  8. Поекспериментую. Спробую. Доброго вам ранку!

  9. До речі папка thumbnalis почала видалятися,просто видно це вина не виробника,а прошивки. Теж була трішки канітель як ви й казали так що й перейматися не варто. Все в порядку.

  10. Радіоприймачі зараз теж не відстають,так як вони ще потрібні та й я думаю що на мій вік ще хватить. Виберу — відпишуся.

  11. Іще раз вам гарного вечора та всього найкращого. Вирішив трошки відписатися — порівняти цифру,щоб було 20 коментарів — рівненько щоб було.

Добавить комментарий