Trending

Jak zwiększyć ikonę baterii na Xiaomi, Samsungu i innych

ikona baterii dla samsunga

Po 40 roku życia większość ludzi zaczyna tracić wzrok i nie widzi już ikony baterii na telefonie z Androidem. Dokładniej, widzi ikonę, ale nie ma procentu rozładowania baterii, ponieważ są tam bardzo małe.

Jednak dzisiaj wielu 20-latków też ich nie widzi, zwłaszcza jeśli spędzali dużo czasu ze swoim ulubionym telefonem Samsung, Xiaomi itp.

Oczywiście chcą zwiększyć ikonę baterii, ponieważ szukanie okularów do tak małej rzeczy na pewno wszystkich zirytuje.


A potem czeka ich niespodzianka. Okazuje się, że w telefonach z androidem xiaomi czy samsung nie ma takiej funkcji i nie będzie działać zwiększanie ikony.

Odbywa się to, a dokładniej, nie jest dostarczane, ponieważ jeśli zwiększysz ikonę baterii, musisz je wszystkie powiększyć.

E jeśli zrobisz wszystko, to nie zmieszczą się na pasku stanu. To taka abrakadabra, ale bez obaw — jest na to rozwiązanie.

Jak zrobić dużą ikonę baterii w telefonie

Aby zwiększyć ikonę baterii w telefonie xiaomi, honor lub samsung, użyjemy widżetu. W tej chwili najprawdopodobniej masz już zainstalowany widżet zegara, zastąpimy go inną baterią zegara.

Aby to zrobić, przejdź do rynku zabaw i zainstaluj „Battery Clock free” — aby nie pomylić, spójrz na zdjęcie poniżej.

aplikacja Zegar baterii za darmo

Następnie dotknij palcem wolnego miejsca na ekranie i nie zwalniaj go, dopóki nie zobaczysz przycisku „Widżety” poniżej.

ustawienia ekranu w Androidzie

Kliknij „Widżety” i znajdź „Zegar baterii za darmo”. Dotknij go i kliknij „Dodaj” u dołu. Następnie pojawi się na drugim ekranie głównym.

ustawień widżetów w telefonie

 

Zahacz go palcem i przeciągnij w lewo — do głównego. Jeśli to nie zadziała za pierwszym razem (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), powtarzaj, aż przeciągniesz.

Teraz kliknij na niego i przytrzymaj palec, aż zobaczysz ramkę. Po wyświetleniu ramki powiększ ją tak bardzo, jak chcesz, przesuwając niebieskie kropki po bokach i wybierz pozycję.

 

duża ikona baterii na Androidzie

Zawsze maksymalizuję i przeciągam na samą górę. Teraz dużą czcionką zobaczysz nie tylko, jaki procent baterii jest naładowany, ale także diagram.


Pierścień wokół widżetu pokaże Ci wszystko w taki sposób, że zobaczy to każdy bez okularów. W miarę zmniejszania się ładunku czarny pasek będzie się zwiększał.

Dotrze do czerwonej linii, więc czas na ładowanie. Myślę, że spodoba się nie tylko tym, którzy słabo widzą.

Na wszelki wypadek zamieszczam poniżej kolejną instrukcję wideo, jak to wszystko powinno się dziać. Powodzenia.

Добавить комментарий